1 agustos besiktas sheriff tiraspol maci – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
saat 21 de başlayacak ve d smart tarafından verilecek maç aynı zamanda kendi kendime sorduğum d smart ne si...m yemeye aldı bu ön eleme maçlarını bu allahın sıcağında şimdi ben bu maçı nerde izleyecem bu adada....
pozisyon ve goller yüzünden cep telofonuma sürekli bilgi msg.'ları getirtecek, telefonumu kapamama yol açacak fitbol müsabakası.
muhtemelkadrobeşiktaşın:rüştü,serdar,koray,toraman,üzülmez,yozgatlı,cisse,richardinho,tello,delgado,bobo...

kolay gelsin beşiktaşıma...
beşiktaş'ın maça şu 11 ile çıkması bekleniyor: rüştü, ı. üzülmez, koray, ı. toraman, serdar, tello, cisse, ali tandoğan (mehmet yozgatlı), delgado, ricardinho ve bobo.
beterin beteri var dediğim maç ayrıca serdar özkanı hayretler içinde izledim bu çocuk çok can yakar...
bir fenerbahceli olarak sırf destek vermek icin izlemeye gittiğim mactır.batuhan denen oyuncunun 16 yasında oldugunu duydugumda hayretler içinde kaldım.cocuk olmasına ragmen iyi top oynamaktadır.ama besiktas eger böyle giderse daha cok kahredecektir taraftarını.
üşenmem sonucu 2,5 gol üstü oynamaya gitmediğim maç.üşengeçliğin bazen insanlara neler kazandırabileceği bir kez daha kanıtlanmıştır.

(edit : ayıp ulan ayıp . 1-0 skor mu ?)
kapalı üst tribünde olup 90 dk gırtlak patlatıp sadece son 10dksını izledigim maç. gittigim hiç bi maçta gol görmüyorum o da bi dipnot :)