Normallesme sureciyle alinan bir dizi kararlardan en mantiksiz olani diyebilirim. Avm icerisinde ki kafe, restorant, sinema gibi isletmelerin hala kapali olacagi sadece magazalarin belli onlemler cercevesinde alis verise acilacagi bir yol haritasidir. Insanlari evde kal sloganlari ile evde kalmaya alistirmisken, vaka sayisi azalma gostermesine ragmen hala bitmemisken, en son yapilmasi gereken hareket insanlari kapali bir mekana sokmaya tesvik etmektir. 1 ay daha sıkı onlemler ile sureci ilerletsek zaten cok fazla yol kat etmis olacagimiz dusuncesindeyim.
Covid-19 vaka sayilari en yuksek olan avrupa ulkerinin de (italya, ispanya, almanya,v.b) kademeli olarak gerceklestirdigi uygulama.
ısrarla, normale dönme çabaları yüzünden alınan saçma sapan karardır. Hadi karar yönetim olarak yanlış alındı, pekiiii Avm önünde kilometrelerce kuyruğa giren insanlara ne demeli? Bu kadar aciliyet gerektiren ihtiyaç ne olabilir gerçekten çok merak ediyorum. Bugun anladık kı millet olarak Avm sevdamız göklerde. En kısa zamanda ıslah olalım inşallah amin.