12 eylul 2007 turkiye macaristan maci – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
an itibariyle hamitin ortasıyla macar kaleci topu kendi kalesine göndermiş skoru 3-0 a taşımıştır(u: ahahahaaa)
öttürmek suretiyle galip geldiğimiz maçtır(u: kırmızıııııııı)(u: beyaaaaaaaaaaaaazzz)
uefa resmi sitesine göre kırmızı kart gören gera nın maçın adamı seçildiği karşılaşmadır.
servet ve emre aşık kadar bende hakediyorum o milli formayı giymeyi . hatta börgır da hakediyor . di mi börgır ? yes ofkors .

edit : servet in allah belasını verdi , artık 6alatasaray da oynuyor .

edit 2 : maçı türkiye kazanmamıştır , iskoç hakem vermiştir türkiyeye . hiç ortalara çıkmayalım gidecez avrupa şampiyonasına diye , yunanistan ve norveç in kalecileri olmasa , bu iskoç hakem olmasa bizim esamemiz okunmazdı grupta .(u: hatırlayalım,unutmayalım.)
son 35 dakikasını bursa varan dinlenme tesislerinde izlediğim enfes maç. en azından benim izlediğim kadarı öyleydi. tıpkı bir premier lig havası aldım ben maçtan. tek pas ne mükemmel bir oyun stilidir yalnız.
macaristanın kesinlikle puan almayı hakettiği maçtır..ya hakem zoltan gerayı oyundan atmak yerine aleyhimize penaltı vermiş olsaydı,yada bırakın penaltı vermeyi, oyuncuyu 2.sarıdan oyundan atmamış olsa,macarlar maça başladıkları,bize kabul ettirdikleri düzende maçı bitireceklerdi..kırmızı kart gelene kadar rakibe karşı elle tutulur,gözle görülür bariz bir pozisyonumuz bile yoktu..kimse kendini kandırmasın,bu oyun yapısıyla,bu anlayışla ileriki maçlarda işimiz çok zor olucak..