yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

12 + 18 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
ydusozluk ydusozluk ydusozluk
  • 15 yasinda hayati anladigini zanneden gerizekalilar

    çok vardır bunlardan. sorunları nedeniyle kendilerine kaçış kapıları dizayn etmişlerdir. her konu hakkında kesin yargıda bulunurlar. her boku genellemeye bayılırlar. düşüncelerin değişebilme ihtimalı sıfır(u: 0)dır. mutlak doğru onların beynindedir. yaşadıkları ilüzyona kendilerini kaosa sokacak kadar körlemesine inanmışları, algılarını dış dünyaya kapatmışları vardır ki yakın bir akrabası ölse dahi sallamazlar. lan ne gördün o yaşa kadar bebeto? hayat bir yerde vurur tokadını hehe ne salakmışım la o yaşlarda derler.
    ergenlik çağının verdiği hislerle hormonlarının etkisine kapılıp,herşeyi ben bilirim,bu dünyada bir tek ben varım diyen tiplerdir kendileri,boş işlerdir,gelip geçicidir..
    unutulmamalıdır ki o yollardan herkes geçmiştir.eğer bu gerizekalılıksa herkes hayatının bir döneminde gerizekalı olmuştur.demek ki gerizekalılık değildir.
    kişinin yaşadığı deneyimlere göre değişebilecek olaydir. 20 yaşına kadar el bebek gül bebek büyütülmüş birisiyle 15 yaşına kadar anasız babasız yaşamış biri arasındaki fark vardır. (u: e muhakkak)