2 mart 2008 besiktas galatasaray maci – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
19.00 da inönü stadında oynanacak maçta iki tarafdada oynamayacak oyuncuların çok olması dikkat çekiyor..

(u: triplere girdim)
beşiktaşın 2-1 veyahut 3-1 kazanacağını düşündüğüm maçtır. (u: skor tahmini alalım)

edit:1-0 oldu bjk nin oldu.
56. dakikada delgadonun köşe vuruşunu nobre muhteşem kafa vuruşuyla tamamlamış beşiktaşımızı 1-0 öne geçirerek maçın skorunu belirlemiştir.3 puan beşiktaşımızın olmuş hasret bitmiş beşiktaşımız turkcell super lig de lider olmuştur.maç öncesi beşiktaş taraftarı şehitler ölmez vatan bölünmez yazılı türk bayrağı açarak duyarlılığını bir kez daha gözler önüne sermiştir.

(bkz:beşiktaşıııım oleeeeeeeey)
hakemler maç tesir etmeyince gs nin oynadığı futbolun ne derece vahim olduğunu gözler önüne sermiştir.. zira bjk yi asla bir daah boyle yakalayamaz hiç bir takım.. ama işte gs nin bildiği - oynadığı - kapasitesinin yettiği top bu kadar olunca sonucta boyle oluyor..
beşiktaş ın hem basketbol da hem de futbol da lig lideri olarak kapadığı haftanın son karşılaşması. kader, 2003 te ki şampiyonluğu garantilediği son maç fatih terim in galatasaray ile ınönü de oynanmıştı; kısmet, 10 hafta sonra şampiyonluk görmek (tribün de oturmasını bile bilmeyen başkan a, baki' ye, ali tandoğan.. a rağmen) büyük beşiktaş taraftarı için çok şukela olur !!!
1-0 skordan sonra ligin puan durumuna ve takımların iddiasına bakarsak,ilerleyen haftalarda şampiyonluk yarışının kızışacağa ve şampiyonluğu kıl payı kaçıran takımların kızılca kıyamet koparacağına inanıyorum.tabiikide şampiyonluğu son haftalarda kaçıran takımlar,biraz vurgun yemiş gibi olur.onca emek boşa gider.anlayışlı olmak gerek.