yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

9 + 17 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

verilen ukdelerin aciklamalarinda basligi tanimlamasi sorunsali

verilmiş ukdeleri incelerken gözüme takılmış durumdur. bazı ukde açıklamaları zaten başlığı tanımlama zorunluluğunu giderecek kadar iyi açıklıyor ilgili başlığı. ben burada yazarın neden ukde verdiğini anlayamadım. belki benden daha iyi bilen biri vardır diye düşünüyor olabilir vaya ukde nedir bihaberdir.


(bkz:ukde)


ebene atlarim yegen

balistik

el madrigal

erkin koray

erkin korayı tanıtmaya gerek yok,çünkü tanımayan insan yok.yılların tecrubesi.yılların sanatçısı.yılların müzik hizmetkarı.


gençlerin rock müziğine başlarken ilk dinlediği kişi.


bir kült,başyapıt,temel yapı taşı.


utan sözlük utan.


bu emektarın adını bir kere bile anmamışsın.


zildjian

osmanli doneminin usta zilcilerinden samatyali zilcinin adi. daha sonlari amerikaya kacmis orda tum akrabalarina ogretmis zil yapmayi.. amerika da unlu etmis yani bu zil markasini zildjian. ciraklarindan mehmet ve digerleri de kendi isimleriyle ziller cikarmislardır.. su anda dünyada pek çok ünlü grubun zilleri el yapımı olan bu markadandır.

gecekondulasma

huseyin uzmezin tahliye olmasi

14 yaşındaki bir kıza cinsel istismar uyguladığı gerekçesi ile ceza evinde tutulan hüseyin üzmez'in bugün başına konan talih kuşumsu olaydır..mahkeme kızın psikolojisi bozulmamış bahanesi ve babasının şikayetçi olmaması sebebinden hüseyin beyi salıvermiştir..yazılması aylar süren bir raporun ise 40 güne yetiştirilmesi ayrı bir enteresandır..gençliğinde de bir cinayet işlemiş hapis cezasından af ile yırtmış olan hüseyin beyin bu denli torpilli çıkışının vakit'de yazdığı yazılar olduğu da aşikar..


http://kisalink.com/90dc6b8/

duyuru

arkadaşlar bugün(23.10.07), terör saldırısını kınamak üzere türkiye ve kktc de sessiz eylem yapılacaktır..herkes sıyah giyecektir..

tirdannik

daha fazla başlık!
ydusozluk ydusozluk ydusozluk