barış mançonun şaaane şarkılarından biridir...

sen gittin gideli içimde öyle bir sızı var ki

yalnız sen anlarsın

sen şimdi uzakta cennette meleklerle bizi düşler ağlarsın

bugün bayram erken kalkın çocuklar

giyelim en güzel giysileri

elimizde taze kır çiçekleri üzmeyelim bugün annemizi

sen yaz geceleri yıldızlar içinde

ara sıra bize göz kırparsın

sen soğuk günlerde kalbimi ısıtan en sıcak anısın

bu gün bayram çabuk olun çocuklar

annemiz bugün bizi bekler

bayramda hüzünlenir melekler

gönül alır bu güzel çiçekler
yıllar önce hakan sukur un başlattığı akımdır.saclar düzensiz olarak uzarken ense bırakılarak iğrenç bir görünüm sağlaması beklenir.ergün de buna uymuş futbolculardandır..
sözlüğe yemek ve restaurant başlıkları yazan entrylerinde her daim bir yemek olan yazardır.(u: evet acıktım)
mülkiye mezunu,hayatını denize ve şiirlere adamış şairdir...şiirlerini yaşar şarkılarında bolca duyarsınız...okudukça okur,her okuyuşta farklı duygular hissedersiniz...

git iş işten geçmeden, çok geç olmadan vakit,

günahıma girmeden, katilim olmadan git!

git de şen şakrak geçen günlerime gün ekle,

beni kahkahaların sustuğu yerde bekle.
sanal olmayan projeler üzerinde çalışırken ortaya çıkan hata karşısında undo yapma isteği sıkça karşılaşılan windows yan etkilerindendir. bunun yanında kapıyı kitlerken evin köpeğinden izin istemek, canı sıkılınca ctrl+alt+delete tuşlarına uzanır gibi parmak hareketleri yapmak gibi bozukluklar da görülmüştür.
-pıt atmak- diye tabir edilen hap içimi sonrası (u: ecstasy) göz bebeklerinin büyümesinden kaynaklanan ışığa karşı aşırı duyarlılığın verdiği rahatsızlığı engelleme çabası içindeki insanın yaptığı olaydır.
kadin gorunumlu erkeklere verilen unvan.. gay'den bir sonra transeksuelden bir oncedir.. allah akil fikir versin(u:amiiiinnn!)
önümüzdeki pazartesi gununden itibaren, piyasada sadece piknik tuplerini satmayı hedefleyen başkan. (u: anladın sen onu) (u: swh)
teknoart ornegi bir uygulama bana kalırsa.takı biciminde boynunlarda gezen kucuk alette bilmem kac gb yukludur ki bu işin süs boyutunu asmasını saglar.bir çeşit kitsch ornegi diyebiliriz kanımca.
magosada bulunan bir zamanların en sağlam otellerinden bir tanesi!!!!yeni açılan otellerle birlikte eski doluluğundan pekte taviz vermeyen lüks kaliteli otel!!!!!
wolfgang amadeus mozart'ın,26 yaşında iken,kralın(u: o dönem kimse artık) siparişi üzerine bestelediği,konusu istanbul'da geçen ve o zamanın etkisiyle türk tarzını yansıtan ünlü operasıdır...