yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

13 + 8 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

thank you for smoking

2005 yapımı, başrollerinde aaron eckhart, joan lunden ve eric haberman(u: bu yazdıklarımdan sadece ilkini tanıyorum) oynadığı komedi. eğlencelidir, izleyin, sigarayi kötüleyen filmlerden değil.

unlu cizgi kahramanlar bbg evinde

en sonunda dünya televizyonları yeni bir uğraşı buldu. yakında ülkemizde de böyle bir program beklemekteyim bizde de ünlü sanatçıların çizgi animasyonları yapılıp bu eve konulmalı. petek gülbenle, gülben hülyayla kavgasını bu şekilde yapmalı o zaman reyting rekorları kırar buradan yetkililere duyuru. bilmeyenler için: south park'ın yaratıcılarından yepyeni bir "adult animation" olan "drawn together"da eskiden beri bildiğimiz, sevdiğimiz çizgi film karakterleri aynı evde yaşıyorlar. bu çizgi filmde, superman, betty boop gibi çizgi film kahramanları farklı isimlerle aynı çatı altında buluşuyor. drawn together"da çizgi evrenin her yerinden 8 farklı karakterin milyonlarca kamera önünde bir arada yaşayacağı bir ev anlatılıyor. televizyon seyircisinin yakından bildiği biri bizi gözetliyor tarzında bir programın çizgilerle tv'ye yansıtıldığı drawn together, televizyon tarihindeki ilk animasyon reality show. bu nedenle çok ilgi çekecek. gencinden yaşlısına televizyon seyretmeyi seven herkese, çizgi karakterlerin insanlara benzerliği ile eğlenceli zaman geçirtecek. farklı kesimden pek çok kimsenin seyrine doyamayacağı yapımda yer alan karakterler : müzik sever ve sabit düşünceleriyle nam salmış prenses clara; küfürbaz, sinir bozucu davranışlar içinde olan, arkadaşlarının delinin teki olarak tanımladıkları wooldoor sockbat; gizemler peşinde koşan, aynı zamanda müzik avcısı foxxy love; kilolarının esiri olmuş, 1920'lerden günümüze kalmış görüntüsüyle toot braunstein; asyalı, sosyopat bir canavar olan ling ling; eşcinsel bir bilgisayar oyunu maceraperesti xandir; kaba davranışlarıyla evdekileri rahatsız etmeyi hedeflemiş, toplum zararlısı olarak tanımlanabilecek spanky ham ve evdeki harika biri, diğerlerinden aykırı olmaktan hoşlanan captain hero. bence ilginç.


ulker

0592

sinemaya gidelim diyen sevgiliye vcd vermek

annelerin bazi esyalari misafir gelince kullanmasi

annenin günlük yaşamda ev halkının kullanımına sunmadığı tabak, çanak, bardak gibi eşyaları misafir geldiğinde kullanmasıdır. hayır kime bu gösteriş merakı kime ne diyorsunuz yani? bakın benim böyle çaydanlığım böyle de tabaklarım var biz bunları kullanıyoruz işte. yalan koca bir yalan ben bu eşyaları ilk defa gördüm biz kristal bardaklarda çay içmiyor, porselen çaydanlık ve tabak kullanmıyoruz size gösteriş olsun diye bakın değerinizi bilin. bence anlatılmak istenen ana düşünce bu. bunu yüzüne vurunca mantıklı bir yanıt gelmiyor. bende istiyorum porselen çaydanlığı kullanmak, porselen tabaktan yemek yemek.


ercan

namus iki bacak arasinda degildir

en ilginc dukkan isimleri

cahit zarifoglu

daha fazla başlık!
ydusozluk ydusozluk ydusozluk