yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

8 + 9 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

sezen aksu

tanismak icin soylenen ilk cumle

+merhaba bizim tuz ruhumuz bittide annem beni size tuz ruhu istemeye gönderdi.


-imdaaaaaaaattt


+ya dur panik yapma, tanışmak için başka bi bahane bulamadımda ondan.*


muhahahahaha

aref ghafouri

yetenek sizsiniz türkiye yarışmasının kanımca en yetenekli yarışmacısıdır.yaptığı ilizyon şovlarıyla tüm türkiye yi kendine hayran bırakan iran lı genç,yeni aldığım bilgilere göre odtü de okumaktadır.

kizin erkegi opusurken yakalamasi

genellikle dizilerde olan bir yakalamadır.erkeğe sulanan bir kız vardır,erkek bu kıza bir yardım için yakınlası,aklında tek bir kötü niyet bile yoktur.kız o anda erkeğin boynuna atlayarak,erkeği öper.bu sırada,bi anda ortaya cıkan taksiler gibi,erkeğin sevgilisi olayla yüz yüze kalmıstır.erkek arkadasına güvenmediği için olsa gerek,olayı hemen yanlıs anlar ve erkeğin karsılık verdiğini düsünür.kıssadan hissemiz:iyilik yap denize at.iyilik yapıcagın kisi kadınsa,hiç yapma,yanlıs anlasılabilir.

erulku otoparkinda bulunan ankesorlu telefonlar

for him magazine

elt staji

bolumde 4. sınıfta alınan okul deneyımı ısımlı dersın uygulaması. devlet okullarına gidip bos bos oturmak suretıyle ımza pesınde kosmamıza yarayan ve bıtımınde oturup sayfalarca yalan solememızı saglayan aktivite.

ilk kol saati

fransa’da yaşayan brezilyalı pilot alberto santos’un en büyük tutkusu uçmaktı. ancak saatle ilgili önemli bir sorunu vardı. o zamanlarda herkes köstekli saat kullanıyordu ve bu yüzden hem iki eliyle uçağı kullanıp hem de cebinden çıkarması gereken saatine bakamıyordu. havadayken de zamanı öğrenebilmek için arkadaşı louis cartier’den yardım istedi. cartier 1904 yılında saat yapımcısı edmond jaeger’in yardımıyla ilk kol saatini hazırladı. 1906 yılında santos yeni bir rekor kırdığından emin olmak için uçağından çıkarken saatine bakınca bunu gören kalabalık bu garip saati beğendi ve bir anda cartier’ye yeni saat siparişleri yağdı.not:kaynak alıntıdır buluşlar tarihi konusuna ilgiliyim ve beğendiklerimi bilgisayarıma kayıt ederim.


isletme kantini

işletme kantini olmasına rağmen genelde tüm bölümden öğrencilerin takıldığı ,eskiden güzel kızların bolondugu buraya gelen gençlerin belki manita bağlarım düşüncesiyle tüm gün pineklediği fakat şimdilerde sadece alışkanlık olan okulda fix takılanların her gün uğrim bi bakalım kim varmış işletmede dediği mekan.


genelde telefon görüşmelerinde işletmedeyim cevabını aldığınız kişi bölümden değil kantinden bahsediyodur.,


5yurt muduru

daha fazla başlık!
ydusozluk ydusozluk ydusozluk