yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

10 + 17 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

club nokia

mahsun kirmizigul

eksi sozluge benzesin diye basliklarin sonuna sorunsal koyma sorunsali

devletin kisa yolu

devletin kısa yolu mu olur demeyin. çünkü kendisi türkiye devleti nin resmi sitesi, e devlet hizmetinin sloganıdır. dokunmatik olarak pek sevgili rte açılışını bugün öğle saatlerinde yapmıştır.


https://www.turkiye.gov.tr/

okul otobusunde kapinin onunden inatla gitmeyen tipler

bu tip insanlar inatla arkaya ya da öne ilerlememekle beraber, otobüsün içindeki boş alanı dolu göstertip, cıvkımızın çıkmasını sağlayan mamuşlardır.cidden maldırlar.

hackintosh

amaze

bunlardanistiyorum com

ciddi manada harika ürünlere sahip sitedir..genelde dışarıda pek rastlamayacağınız uçuk ürünleri satan,ürünleri anlatmak yetersiz kaldığından videolarla sunan güzel site..laughing doll elmo videosu kesinlikle izlenmeli zannımca

siddetli gecimsizlik

gossip girl

2007 yapımı, ülkemizde cnbc e'de yayınlanan bir gençlik dizisi. başrollerinde blake lively(u: serena), leighton meester(u: blair), penn badgley(u: dan) ve adını bilmediğimiz birçok genç oyuncunun yanı sıra türk halkı için gelmiş geçmiş en unutulmaz kadın oyuncu olan kelly rutherford oynamakta.. dizi, new york, manhattan'da yaşayan bir grup liseli gencin ve ailelerinin bol entrikalı öyküsünü anlatıyor. cecily von ziegesar'in aynı isme sahip kitap serisinden uyarlanmış, ve the oc'nin de yapımcılığını yapan josh schwartz imzalı bir televizyon yapımı. hikaye, bu gençlerin yaptıklarını blogunda anında yayınlayan, herkesin takip ettiği ve kim olduğunu bilmediğimiz gossip girl tarafından anlatılıyor.


boş ve olay örgüsü tahmin edilebilir bir dizi olmasına rağmen kesinlikle kendisini izlettiriyor ama bunun sürükleyicilikten çok insanı aptallaştırmasına bağlıyorum. dün izlemeye başladım ve şimdiden 12. bölümdeyim.


oyuncular iyi, özellikle başroldeki iki genç kıza ilerde çok rastlayacağımıza eminim. dizinin türk halkı için en kilit ismi, hayat ağacı(u: generations) adlı diziden sam whitmore rolüyle hatırladığımız kelly rutherford, başroldeki serena adlı kızımızın annesi rolünde. artık bilinçaltıma zamanında nasıl işlemişse, diziyi sadece onun için izliyorum desem yeri.


dizi the oc ile çok benzetiliyor ama zengin kız, fakir oğlan teması dışında alakası yok. oc gibi her bölüm arıza çıkaran bir drama değil ve eğlence daha ön planda. ayıca oc'ye göre on kat daha şiddetli entrika ve ihtişam içeriyor.


film ve dizileri sadece eğlence amaçlı izleyen biriyseniz tavsiye edebileceğim, şimdiden inanılmaz bir izleyici kitlesine sahip dizi. ama yok ben derinlik ararım kardeşim derseniz hiç ilgilenmeyin.
daha fazla başlık!
ydusozluk ydusozluk ydusozluk