yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

4 + 13 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

degismeyen tek sey degisimin kendisidir

“değişmeyen tek şey, değişimin kendisidir” diyen birisiyle yıllarca aşk yaşarsınız ve/fakat zamana karşı direnen ve değişmeyecek olan kendisi; değişen de sizsinizdir.


irsi bir aşk yaşarsınız mungan’ın şiirlerinde fısıldadığı üzere; irsidir aşk / babadan oğula geçtiği gibi / geçer bir aşktan diğerine / ruhumu beklet, dağı ertele / dönülmez sözler verdim döndüğümde çaresine bakarım..


ufukta dönülmez bir akşamın değişimi var.. dağlar da beni çağırıyor nicedir! yıllardır, sevmekten yaratmaya fırsat bulamadığımı değiştirmeye gidiyorum..


sigaranin bugunden itibaren yasak olmasi

fifa 2009

fifanın futbol oyununun son sürümüdür.3 gecedir partlarında beni boğmaktadır.57 partlık oyunmu olur lan diye avaz avaz haykırsam yeridir.allahtan kota mota derdim yok.

guzelyurt

harry potter

ingiliz yazar jk rowling (joanne kathleen rowling) tarafından üretilen bir kahramandır. annesi ve babası kötü büyücü voldemort tarafından öldürülen, alnında o anın bıraktığı yıldırım şeklindeki izle hayatını sürdürmeye başlayan küçük (sonra büyük) bir büyücü.


bu pek yetenekli gözlüklü ufaklık voldemorta kafa tutabilen yegane kişidir. kendisi eğitimini hogwarts büyücülük okulunda sürdürmektedir.


master ve doktorasını da burada yapacağı kanaatindeyiz.

ydusozlukde kayip nesil olmak

(u: ukde)(u: gregor)


aciklamaya 2. nesil yazmis olan yazarimizin hakli oldugu anlasilmaktadir. sitede 1.nesil ve su an için 3.nesil aktif olarak (u: aktifik tartisilir) entry girmektedir, ukde vermektedir. nesil sayısının az olmasiyla birlikte kayip nesil diye bir kavramin olmasini istememekteyim. (u: di mi sözlük)

ne kadar ironik degil mi

firin makarna

lemar'ın klasik hazır yemeğidir..makarnadan bıkmış bir öğrenci bile lemara gittiğinde fırında makarna arar..astro'da bu işlere girişsede lemarınki ile kıyaslanamaz..

hristofyas

osmanli cilegi

daha fazla başlık!
ydusozluk ydusozluk ydusozluk