yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

9 + 14 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

dagilin ulen

pazar dialoglari

-geel kız geel 1 lira yaptık,gelsene kıızz,evde kalırsın inşallah.


-geel abla gel,bizden alanın kısmeti açılıyor.


-para veren altın bulsun vermeyen kocasından ayrılsın.

cocugu koymak

herseyi hatirlayan kadin

aradan geçen onca yıla rağmen her bi şeyi en ince detayına kadar hatırlayan kadındır.. beyin yapısı çok dikkatli incelenmesi gerekir böyle kadınların; zira korteks bölümünde gereksiz bilgileri çöp kutusuna gönderilip, temiz dosyalara yer açmak gerekir..


o kadar şeyi hatırlayıp da ne olacak ki.. hassas kadındır elinde değildir.. ne yapsındır.

teror saldirisini kinamak icin ydu de yapilan eylem

an itibari ile yurtlar önünde devam eden basınında yakından takip ettiği eylemdir,eyleme katılanların sayısı yaklaşık 200-300 kadardir.

kanatci haydarin yeri

(alinti: kanatçı haydar 1954 tunceli dogumlu haydar asan'dır. kendisi 1970'li yıllarda ıstanbul a gelmistir. Çesitli lokanta ve restaurantlarda calısan haydar bey, lokantacılık sektorunde mevcut bulasıkcılıktan sef garsonluga kadar her turlu isi yapmıs, tabiri caizse "altyapıdan gelmistir".


70'li yılların sonunda yedikule'de lokanta isletmeciligi de yapan haydar bey, "keban et lokantası", "buhara ocakbası", "malatyalı rıfat usta", cınarcık et lokantası" gibi doneminin unlu isletmelerinde gorev almıstır.


bu donemde ozellikle guneydogu anadolu yoresi ustalarından, dolayısıyla guneydogu mutfagından etkilenmis, bunu da daha sonra sahibi oldugu isletmelerde menulerine yansıtmıstır. 90'lı yılların basında ıstanbul'un kocasinan semtinde ikamet eden haydar bey, kanatcılık sektorunun tohumlarını da burada atmıstır.


kanatçı haydar kıbrısta.


karakum yolunda acılan yeni şubesi girnede hizmet vermektedir.gidilmesinin tavsiye şiddetle tavsiye ettiğim bi mekandır.kıbrıstaki mekanın işletmecisi savas asan'dır.istanbuldaki şubesinin aynı düzeni olan dükkan lezzet olarakta aynı tadı vermektedir... ) (u: adres: hz. Ömer cad. no.:46/1 karakum, girne - kibris)

tecahuluarif

minoxidil

pipi gorunumlu su tabancasi

varinca ara

daha fazla başlık!
ydusozluk ydusozluk ydusozluk