yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

17 + 10 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

kisa donem askerligin kalkmasi

duyar duymaz şoklarımı yaşadığım(u: şoklarını yaşamak) dedikodudur. herkesin eşit süre askerlik yapmasını öngören tektip askerlik yapısı için çabalardaymış tsk, söylenene yazılana çizilene göre. ulan biz askerliğin zorunlu olmasından dert yanıyoruz, olmaz böyle şey diyoruz. amcalar ise kısa dönemi dahi ortadan kaldırıp herkesin 12-15 ay askerlik yapması için uğraşıyor. gündem mi değiştiriliyor, dalga mı geçiliyor anlayamadım.

jens johansson

tarihte bugun

açıklamalı takvimlerin hepsinde bulunan artık çoğu internet sitesininde bir koşesinde var olan yaşadığımız gün tarhite neler olduğunu bize gösteren bilgi kutucuğu veya butonudur!!!!

domino s pizza

dünya'nın en büyük eve servis pizza zinciri domino's, 30 dakikada lezzetli pizzalarını kapınıza kadar getiriyor. getiremezse pizzanız anında bedava veriyor. dünyanın neresine giderseniz gidin karşınıza çıkma ihtimali çok çok yüksek olan(u: kktc de bulnması imkansız keşke bulunsa) pizza hutın namını ismini yerle bir eden amerikalı dev pizza üreticisi!!!!!


erkekler ne ister

recai yildirim

can sikintisi

gecenin bir yarısı msn den sıkılmış,bi saatten sonra kitabı baymış,tv den haz etmeyen bünyenin başka şeylere yönelmesi hatta bulduğu ilk platformda alenen saçmalamasını sağlayan haleti ruhiye

colin kazim richards

annesi kıbrıslı olan ingiliz kırması türk vatandaşı yeni fenerbahçeli futbolcu... futbol hayatı boyunca yaklaşık dört yıldır profesyonel; 10 golü geçememiştir. ilerisi için iyi bir transferdir. beşiktaşın daha fazla para vermesine rağmen feneri seçmiştir. aklınca fenerbahçe yöneticilerinin beşiktaşı transferdede geçmek için boşa yapılan transferdir. fenerbahçede ilk 11 oynaması mümkün değildir... fenerbahçe oyun kurulumunda semihten farkı olmayacaktır. önümüzdeki sezon tahminen zico tarafından 75 ila 81. dakikalar arasında oyuna alınacak alınmazsada bir hafta sonraki maçı bekleyecektir... ne olursa olsun bobodaki patlamayı kazımdada beklediğimiz futbolcu...

ogrencilerine asilan ogretmen


her universitede bulunan öğretmen cinsi olup genelde odalarına gidenlerin geçtiği dedikoduları çıkar.saçları genelde dökülmüş modelleri türikyede mevcuttur.aşırıya kaçmadan kelimelerle ağzınızı arayıp bir umut hareketliliğini sürdürür.


üniversitede genelde sevilmezler ama mevcut kalmaya devam ederler

sulhi dolek

daha fazla başlık!
ydusozluk ydusozluk ydusozluk