irak basin toplantisinda george w. bush'a 2 adet ayakkabi firlatan gazetecidir. ikisi de karavana olmustur, zira bush gorundugunden cevik cikmistir.
youtube da gezerken rastladiğim bir grup. ydu menşeili olan grubun solisti ileride başarılı bir türkücü olabilme kapasitesi yüksektir.

http://kisalink.info/a/ea99313/
zaplarken;

abla -bu neymiş?

sakil -bi sürü gereksiz dizi var

abla -bu neymiş?

sakil -bi sürü gereksiz reklam var

abla -:)
şekerli nişasta eriyiğini pişirip hafif ağdalaştırarak yapılan, küçük küp veya dikdörtgen biçiminde kesilen şekerleme, kesme türk tatlısı.
fenerbahçenini şampiyonlar ligi g grubu rövanş karşılaşmasıdır. türkiyede kötü futbol sayesinde kötü bir mağlubiyet alınmıştır. şimdi maç ingilterededir arsenal bu hafta sonu 2.1 gibi bir yenilgi almış 2 önemli futbolcusunu sakatlamıştır. ama ne yazıkki fenerbahçenin bütün futbol düzeni sakattır. bu yüzden bir fenerbahçe taraftarı olarak gene ümidim yoktur. ama top yuvarlaktır bizi şaşırtıp bu maçı alırsa fenerbahçe üzerinde dolaşan kara bulutları iyice uzaklaştırıcak ve geçen seneyi azda olsa yakalayacaktır.

(bkz:başlık parsellemek)
sözlüğün gelişmesi için yazarlar tarafından fikirler,öneriler,isteklerin tamamı.
sevdiklerinize ulaştıran ama biraz da pahalı olan hava yolu şirketi.ikramlar ücretsizdir ve genelde rötar yapmaz
power overwhelming: ölümsüzlük verir. tabi ki multiplayerda bunlar mesaj olarak gider, bir işe yaramaz.
sınavlara kalan son günlerde sık sık söylenen cümledir.şu sıralarda 2 hafta kaldığı için süre 2 hafta alınıp tekrar sık sık söylenmektedir
facebook'ta açılmış beni yerlere yatırıncaya kadar güldüren fotolara sahip grup,face model 2008 şeklinde arama yaparsanız ulaşırsınız,mutaka göz atılmalı.(u: bu arada içimizden biri sayesinde öğrendim)(u: foto eklemişsiniz efenim)(u: sımayl)
dogan medya grubunun bir diger buyuk gazetesi olan milliyet aydin dogan in ana para kapilarindandir