yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

7 + 13 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

headbang

sozlugu ve yazarlari asagilayan baslik acmak

bazı yazarların son zamanlarda başladığı ve birbirlerine resmen entrylerle taş atma yarışıdır, gereksizdir. yapmaya devam eden ve üstü kapali olarak birbiri ile çekişme içinde olan yazarların sonunu hazirlama ve yoluna okur olarak devam etmesini sağlayabilecekleri durumdur... kişerle degil, olaylarla degil, düşüncelerle var olun ey yazarlar demem gerektiğini hissettirmiştir.


(bkz:sozlukte yazim kurallarinin bokunu cikarmak)


(bkz:sozlukte sidik yarisina girmek)


(bkz:birbirinin yalamasi olmus yazarlar)


(bkz:bu sozluk bok gibi)


(bkz:her sey ayri yazilir)

siva

tdk'ya göre; herhangi bir yapıdaki yüzeyleri düzgünleştirmek için kullanılan, yarı akışkan, kum, kireç, çimento karışımı veya toprak harç.

70lik adamlarin genc kadinlarla evlenme sorunsali

adam andropoza girmiştir, biricik pipisinin halen bi işe yarayıp yaramadığını kontrol etme isteğiyle yanıp tutuşuyordur büyük bi ihtimalle..

duygu kaya

i see dead people hocam

windsurf

pez

salak

unlu cizgi kahramanlar bbg evinde

en sonunda dünya televizyonları yeni bir uğraşı buldu. yakında ülkemizde de böyle bir program beklemekteyim bizde de ünlü sanatçıların çizgi animasyonları yapılıp bu eve konulmalı. petek gülbenle, gülben hülyayla kavgasını bu şekilde yapmalı o zaman reyting rekorları kırar buradan yetkililere duyuru. bilmeyenler için: south park'ın yaratıcılarından yepyeni bir "adult animation" olan "drawn together"da eskiden beri bildiğimiz, sevdiğimiz çizgi film karakterleri aynı evde yaşıyorlar. bu çizgi filmde, superman, betty boop gibi çizgi film kahramanları farklı isimlerle aynı çatı altında buluşuyor. drawn together"da çizgi evrenin her yerinden 8 farklı karakterin milyonlarca kamera önünde bir arada yaşayacağı bir ev anlatılıyor. televizyon seyircisinin yakından bildiği biri bizi gözetliyor tarzında bir programın çizgilerle tv'ye yansıtıldığı drawn together, televizyon tarihindeki ilk animasyon reality show. bu nedenle çok ilgi çekecek. gencinden yaşlısına televizyon seyretmeyi seven herkese, çizgi karakterlerin insanlara benzerliği ile eğlenceli zaman geçirtecek. farklı kesimden pek çok kimsenin seyrine doyamayacağı yapımda yer alan karakterler : müzik sever ve sabit düşünceleriyle nam salmış prenses clara; küfürbaz, sinir bozucu davranışlar içinde olan, arkadaşlarının delinin teki olarak tanımladıkları wooldoor sockbat; gizemler peşinde koşan, aynı zamanda müzik avcısı foxxy love; kilolarının esiri olmuş, 1920'lerden günümüze kalmış görüntüsüyle toot braunstein; asyalı, sosyopat bir canavar olan ling ling; eşcinsel bir bilgisayar oyunu maceraperesti xandir; kaba davranışlarıyla evdekileri rahatsız etmeyi hedeflemiş, toplum zararlısı olarak tanımlanabilecek spanky ham ve evdeki harika biri, diğerlerinden aykırı olmaktan hoşlanan captain hero. bence ilginç.


daha fazla başlık!
ydusozluk ydusozluk ydusozluk