ten rengi beyaz birisi tarafından siyah renkli birine söylendiği takdirde beyaz rengin mora dönüşmesine sebep olan renklendirici
kötü bir durumdur, zira ekstradan bir günüm var diyerek tembellik yapılabilir. fakat acı gerçek eninde sonunda ona ulaşacaktır. (u: belki perşembe günü)(u: belki perşembeden de önce)
daha fazla öğrenciyi üniversiteli yapmak amacıyla 4yıllık bir üniversiteye girmek için gerekli olan 185 baraj puanını 25 puan aşağı çekerek 160 puana düşüren ve öss kazanmayı dahada kolaylaştıran sistem eğitim düzeyini dahada alta çekmeye yetecek olan 2.adımdır!!!ilk adımda liselerde 5 zayıfı olan öğrencinin bile bir üst sınıfa geçmesiydi milli eğitim bakanlığı ve yök'ün yapmış olduğu iyi gibi gösterilmeye çalışılan ama kötü bir sistem olarak eğitimcilerden tepki alan bu sistem ilerleyen zamanda işsizliği arttıracağı gibi vasıfsız üniversite mezununu çoğaltıcak ve gene mesleki alanda yetişmiş işçi açığını ortaya çıkaracaktır!!!!
eski maliye bakanı kemal unakıtanın oğlu, türkiyedeki mısır likit yumurta gübre gibi hükümet destekli işlerin prensi, paralarımızın nereye gitiğinin adresi, ve yeni kek fabrikasının ismini ne koysam diye düşünen kişi..
ermenistan ile ilişkilerin normalleştirilmesi bağlamında gündeme çötöt diye oturan olasılıktır. bilhassa on beş yılı aşkındır ermenistan ve azerbaycan arasında süren dağlık karabağ sorunu devam ederken bomba etkisi yaratmıştır tc de ve azerbaycan da. ama pek sevgili ülkücü ve koyu kemalist arkadaşlar şunu gözden kaçırıyorlardır; diplomasi denen meret al gülüm ver gülüm felsefesinden bağımsız olarak işlememektedir. yani, tc deki hiçbir iktidar, tc dış politikasının cici kırmızı çizgilerini hiçe sayarak hareket edemezdir, ettirmezlerdir. en azından bugüne kadar hareket ettirmediler, şimdi de ettirmezlerdir herhalde.
partilere kimsenin katılmaması sonucu düzenleyen kimselerin ağır maddi külfet altına girmeleri olayıdır.konuşurken kolay geliriz abi yaparız abi olmazsa kulağından tutar çeker getiririm onları gibi büyük taahütler sahibi ağızların bir anda işte parti hadi gelmiyor musunuz sorusu karşısında içine girecek nesne bekler edasıyla açık kalması da denebilir.bu durum aynıdır azizim lafa gelince mangalda kül bırakmaz benim arkadaşım iş ateşi yak a gelince de kağıt bulamaz.
gönüllerin merkeziyetine, kor bir ateş kıvılcımı gibi girerek, yüreğimizi eriten; adeta dumur eden kadın ve erkekler topluluğu..

teoman'ın sıkı bir şarkısıdır aynı zamanda:

kırıklarını aldırdım kalbimin

zırhımı çıkarttım astım portmantoya

güzel vücutlar boş suratlar

benimse yenmiş tırnaklarım titrek ellerim var

evet dedi ben de seni aldattım

bir kez de değil üstelik

çünkü beni çok kanattın

çok sevdiğim bir yalandın

gönülçelen gönülçelen

aynı anda utanmadan

hem kırıcı hem kırılgan

yordun beni gönülçelen
hande yener ablamızın en nadide eserlerinden biridir...

yıkıldığın her an,yokolmadığına şükret,kalk aynalara bak...

yorulduğun her an,kolay ölümden vazgeç,kalk gökyüzüne bak...

yüreğine güneş koy

yüreğine bulut koy

yüreğine yıldız koy

yola devam!

ağla hiç kimseler duymadan,sevdiğine doymadan,kendini unutmadan,kalk kendine bir bak...

sen zamansız yürek yakan,hayatı yalan dolan,olmadın hiçbir zaman...yola devam....
bu gibi insanlar, işin rengi değiştiğinde, olayların faşizme kadar gideceğinin sinyalini verdiği gerçeğini görmemek için eşşek olmak gerekiyor sanırım.
bilgi verilmesi gereken bir baslık www.neu.edu.tr (u: özellıkle sekreter numaralari)
.pif

imp.exe

bush-gracioso.exe

album.zip

photos.zip

images.zip

myalbum2007.zip

img301.zip

img1756.zip

hoto234.zip

pic.zip

g038_jpg.zip

secretimages56.zip

love33.zip

monica.zip

img-0012.zip

imag091307.zip

pic1273.zip

img-3773.zip

img-6434.zip

img-8197.zip

img-0950.zip

picts-7053.zip

mypictures.zip

image25.zip

pics.zip

foto.exe

fantasma.zip

impluse.exe

downgrdr.exe

photo656.jpg

photo234.zip

img021.zip

tanyababe.zip

stuff.zip

fotos.zip

tufoto

get-messenger

2nnvc7

blockinrio

messaging-names

pictura002

messenger-scan

summer2008

messengerdeletechecker

photoalbum2007

bu kelimeler,msn konusmalarında yasaklanmış,yazıldıgı takdirde karsı tarafa iletilmiyormuş.(denedim bir kaç tanesini ama cok feci t.saga alınmıştı olabilirim)

sebebi de değişik türlerde ki msnden gönderilen virüsleri bir nebze olsun engellemekmiş.
maksadının cinsellikmi yoksa ıhtiyaçmı olduğu kanısında derin şüpheler barındıran bazen fileli bazen baklavalı baldır bacak örteçi ...