bir süre önce böyle bir konu ortaya atılmıştır. buna karşı atılacak görüş gül'ü isteyen vatandaşlıktan çıksın. olabilmektedir.
yoganın gerçekten de rahatlattığına delalet icraat.ho$ kar$ılanır mı bilmem.hiç yapmadım.zaten yoga ne amına koyum.
beyaz bir arabaya sahip, kısmen tırsak ve ben yaptım diyemeyecek kadar haysiyetsiz insandır. bulunduğu takdirede dalınacak insandır ayrıca.
turkcell süper lig'e yükselmek için uğraşan batı karadenizin ateşli taraftarına sahip futbol kulubü!!!!(u: 8.sıradalar)(u: turkcell super lig)(u: seneye kaldı büyük ihtimal!!!)
daü ile gülseren bölgesi arasına konuşlanmış eskitilmiş görüntüsü ile kendi tarzını konuşturan, mağusa'nın en bilindik rock bar'ı.(u: salamis yolundan kale içine giderken sol da)(u: daü ye doğru giderken sağ da)
mahkeme kararlarında 'sikmek' manasında kullanılan edepli küfürdür.

'sanık, mağdurun anasının mını sikeceğini söylediği için' denmez.

bunun yerine;

sanık, mağdurun gözleri önünde anasını sinkaf edeceğini...

mahkemelerimizde pek bir edeplidir. hanım hanımcıklar.
makinayı kasmayan, sessiz sedasız update olan nazar boncuğu kıvamında anti virüs programı.
rüya perisi,ilhan irem'in her dinleyenin tüylerini ürperten inanılmaz şarkısı
üniversitede okuduğunu hissetmek isteyen her mantıklı bireyin yeniden sınava girip kazandıktan sonra yapması gerekendir
geremi geremi diye söyleyince eski gençlerbirlikli(u: gençlerbirliği futbolcusu olmak),jeremy jeremy diye söyleyince de pearl jam'e bak müzik ne hale geldi yiğitler şeklide çağrışım yapabilecek bişey,ne bizlerde bilemiyoruz.(u: şarkı heralde)
iyi ve kötü gününde insana destek olabilecek yüreklilikte insanlara denir,insanın gözü kapalı güvenebileceği kişilerdir..
yurdum insanının bayanlarda aradığı özelliktir minyon tip ama bence 175 cm olmalı en azından 55 kg iyidir bir de renkli gözlüyse zaten bitmiştir yollarına kırmızı halı serilmelidir hatta kucakta taşınmalıdır en kısa zamanda çoluk çocuğa karışılmalıdır ama yurdum şartlarında bu ölçü ve özelliklerde bir hatun kişi olmadığı için kuzeye açılmak gereklidir.