yeterince acının yaşandığı bu topraklarda, yeni acılar yaşamak istemiyorum.

farklılığımızı zenginlik olarak görüyor,

eşit, özgür demokratik bir türkiyede birarada yaşamı savunuyorum
winzipten pratikte sadece ismi farklı olan bir sıkıstırma programı.(u: ben öyle biliyorum)
geçtiğimiz günlerde pitt-bull saldırısı sonucu hastanelik olmuş,biri bizi gözetliyor sunucusu..android doğabeyin partneri..
gençler balkan şampiyonası ve açık 23 yaş altı eskişehir uluslararsı durgunsu kano yarışmaları 14-16 eylül 2007 tarihlerinde eskişehir sarısungur-mamuca göletinde yapılmaktadır.yarışmalarda balkan ülkeleri gençler kategorisinde ve diğer ülkeler ile türk kulüpleride 23 yaş altı açık yarışmalarında yarışma imkanı bulabilmiştir.

yarışmalara yurt dışından katılacak kulüp ve milli takım düzeyindeki takımlara mali destek verilmiştir.yarışmaların son günü yakından izleme fırsatı bulabildiğim etkinlik güzel organize edilmişti,beleş tshirtleri de kapmış olarak mutlu bir şekilde evimizin yolunu tuttuk,genel olarak bircok dalda romanya birinci bulgaristan ikinci türkiye üçüncülük aldı.branşlar,kategoriler ve yarışma reglemanına burdan buyrun;

http://www.turkaf.org.tr/dosya/balkanicchampjunieskisehiropenflatwaterunder23.pdf
mikrop öldürücü etkisi vardır.açık yaranın üstüne direk sürülmez,yaranın etrafının temizlenmesinde kıllanılır.emniyet genel müdürlüğünce ilkyardım çantası muhteviyatından çıkarılmıştır
fransız üretimi bir sigara markası sert bir etkiye sahiptir kendileri epeydir rastlanılmamıs dolayısıyla tarafımdan içilmemiştir
çevredeki hapşırık vakalarına duyarsız kalmayıp bunu kendi başına kaldığı zamanlarda da bilincsiz bir şekilde tekrar eden insandır. cevap olarak bende gör diyebilmelidir.
doğuştan asker olma prensibinin bir ilkesi olabilme durumu dışında askerde 50 kişiyle yatmanın vermiş olduğu ayak kokosu özlemi..
yerleşik hayata geçmeye başlayan ilk türk topluluğudur...ulusçu bir yapıya sahiptirler...kendilerine ait olan uygur alfabesini oluşturmuşlar,mimari eserler ortaya çıkarmışlardır...matbaanın gelişiminde de etkileri vardır...allah razı olsundur...
acayip bir kadın çözemedim..dersleri kolaydır..arkadas gibidir sınavlarda cok zor sormaz..cool bir kadın..ingilizce 101 ve 102 dersleri veriyor kendileri..
cok ilginç bir olay..kıbrıstayken ondan nefret etmek ama ondan uzaklasıncada ozlemek..hemde suanda unıted kıngdomda olmama ragmen..