yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

13 + 8 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

fotometre

okulun son donemini yasamak

inanılması güç bir durumdur insanı boşluğa iter aslında herşeyin başlangıcıdır ama bu duruma alışmaya çalışırken artık ne yapacağım diye insanın kafasını karıştırır....

yilin son gunun ilk entryini girmek

cemal gursel

kopyala

adam olamamak

banyo kazani

(u: ukde) (u: humeyra)


birzamanlar yani buraları dutlukkene kullanılan kazanlardır. bunların içine odunu atarsınız ardından verisiniz ateşi ,su kazanın içinde ısnır, leğen vasıtası ilede yıkanırsınız.


kışın şahane olan bişidir. çünkü banyonun içinde bildiğiniz soba yakılıyormuş gibi yanan kazan ,banyoyu hamam gibi yapar .vücut pelte gibi oldukdan sonrada faşur fuşur 1 saat yıkanırsınız. haala bazı köy evlerinde kullanılmaya devam edilmektedir.


(bkz:ah nerde o eski bayramlar)

laf yarisina giren yazarlar

ttk

türkiye taşkömürü kurumu'nun kısaltmasıdır. zonguldak merkezli devlet maden işletmesidir. başbakanın seçim öncesi işçi almı sözü ile şu aralar 3000 kişiyi bünyesine katmak için mülakat sınavları başlatmış olan kurumdur. nedenli ihtiyaçtır bu 3000 kişi şüphelidir. nitekim ttk artık bitmiştir eski aletler kömür çıkartılışında ki fazla maliyet çalışan işçiyi zaten süründürmekte işçi emeğini alamamaktadır. bu 3000 işçi neye güvenerek alınmaktadır.

kapali

daha fazla başlık!
ydusozluk ydusozluk ydusozluk