arkadaşlar kktc üniversitelerine gelen her öğrencinin ama gerçekten her öğrencinin dilinden düşmeyen sene sonunda ise %99 unun yapamadığı hem bir ümit olup derse motive eden hemde arkadaşlar arasında bıyık altı sırıtmalara neden olan yegane eylem tipi...cybersımurg
içime çekmeyi hayal ettim hayali gaz..belkide wardır..türk burjuvası işçileri düşünüyo sonuçta..
atom bombasından 200 kat daha etkili olan bomba.

(alinti: kontrolsüz termonükleer enerji sağlayabilen yıkıcı nükleer silah.

hidrojen bombasının ürkütücü boyutlardaki patlama gücü, hidrojen atomlarının birleşerek helyum atomlarına dönüştüğü termonükleer tepkimeden doğar. bir başka deyişle, hidrojen bombasının patlaması bir çekirdek kaynaşması ya da birleşmesidir [füzyon]. oysa atom bombasınınki bir çekirdek bölünmesidir [fisyon].)
ispanyol gazetelerinin fenerbahcenin 17 milyon 400bin euro karsılıgında renklerine bagladıgını yazdıgı ispanyol futbolcu.

edit: türk gazeteleride kesinleştiğini yazmıştır.
chp nin yüksek derecede oy kaybına sebep olan parti lideri.atatürk'ün partisinin suan ki genel baskanıdır ve genel katilidir.ayrıca 301'i savunarak,yolunun ansiklopedilerde yazan faşizm oldugunu göstermektedir.mazot 1 ytl olacak diyen cem uzan'a önce gülüp simdi mazot 1 ytlnin de altına düsecek diyen adaydır.

demirel'i cağırmıstır yanına,gel beraber calısalım gibisinden.ki bu demirel'dir karısmasın kafalar darağacına üç fidanı yollayan.

en akıllı,evet yapabilir denilebilir tek vaadi vardır ki,öss'yi kaldırmak.acıklamıstır nasıl yapacagını,gayet mantıklıdır.bu ne kadar sevmesem de bir artı oy getirmiştir deniz beye.artı oyun sebebi öss değildir,zaten işim olmaz bu saatten sonra össyle.sadece ilk defa bir genel baskan yapıcam dediği seyi nasıl yapacagını acıklamıstır...

edit:muhalefetliğin güzeldi hostu ama yaslandık artık.git...
yapılan bina, inşaat, evin duvarlarını ördükten sonra çevresini güzel görünmesi, şekil vermesi amaçlı cam giydirme adı altında yapılan, kaplama çalışmasıdır.

http://img299.imageshack.us/img299/5383/042518webuq6.jpg
kötüyüm ben kötüyüm kötüyüm kötüyüm, herkesi hasta ederrim , ishal yapar kustururm bezdirirm...hönk

diye devam eden ve bi ara dilime feci dolanmış sevimli mikrob. (u: ii ezberlemişim:p)
13 şubatı 14 şubata bağlayan gece lions garden da konser verecek gruptur . şarkılarının çoğu güzeldir . ayrıca tv8 de bir program yapmaktadırlar ..
az önce haberlerde bu zamanlar bol olduğu söylenen ve balıkçı dayının mis gibi pişirdiği soframızın mükemmel balığı.dilim dışarıda (u: kapa şu ağzını) iç geçirerek bakıp durdum. (u: swh) türkiye de olup bol bol taze taze balık yemek vardı diye iç geçirdim.
genelde yazarlarin birbirine sık yaptığı durumdur..gün gelir cerberus67 gibi seviyorum ünlemimi(u: bizde seviyoruz) diye cihana haykırırken gün gelir daha extrem şeylerlede karşılaşılabilecek durum..(u: thats all şapkası )(u: sımayl)
ya olacak iş değil.hr sabahın köründe uykumun en tatlı yerinde gelip beni mi bulur hep.bi gözüm açık bi gözüm kapalı sineği ararım ama anında yok olmuştur bile o.uykuya kaldığım yerden devam edeyim diye tekrar yatarım.saniyesinde yine aynı vızıltı.yapabilecek birşey yoktur o uykulu anda.mecbur razı gelinir.
soğuktan alt tarafımı hissetmediğim için olsa giyerim dediğim çorabı olan külot.
coca cola ya karşı ‘türk’ vurgusuyla çıkıp milli duygulara hitap eden kola turka’dan sonra ‘kürt’ vurgusu yapan cola kurda piyasaya çıkmaya çalışmıştı. ancak ‘cola kurda’ya geçit verilmedi. markayı tescil ettirmek için yapılan başvuruyu sarı, kırmızı ve yeşilden oluşan ‘sakıncalı renkler’i kullandığı için reddetiğini açıklayan türk patent enstitüsü’nün (tpe) daha önce siyah ve kırmızı-beyaz renklerle yapılan başvuruları da reddettiği ortaya çıktı. bu, cola kurda’nın sadece renginin değil, isminin de sakıncalı görüldüğünü gösterdi. 2003 yılında akıl gıda sanayi ve ticaret ltd. tarafından yapılan marka başvurusu, 2004 yılında ahmet doğan, 2007 yılında da hacı ramazan aslan tarafından tekrarlandı. şanlıurfa’lı hacı ramazan aslan’ın başvurusu ‘kamu düzenine ve genel ahlaka aykırı’ olduğu gerekçesiyle reddetti. sarı zemin üzerine yeşil renkte yazılan ‘cola’ ve kırmızı renkte yazılan ‘kurda’ kelimelerinin pkk’yı simgelediği iddia edildi. ancak daha önce yapılan iki başvuru, renklerin ‘bahane’ olduğunu ortaya çıkardı. gaziantep’ten akıl gıda sanayi tarafından 23temmuz 2003’de yapılan başvuruda ‘cola kurda’nın logosunda türk bayrağında ve cola turka’da olduğu gibi kırmızı ve beyaz renkler kullanıldı. 27 aralık 2004’de tpe’ye marka başvurusu yapan ızmir’den ahmet doğan ise siyah harfleri kullandı. ancak her iki başvuru da reddedildi.

kaynak: radikal gazetesi

yorum yok, zira turkiyede ayrimcilik yok tek bir millet var baska soze de gerek yok.. (u: muhahaha) (u: allahim sen buyuksun) (u: ayrimcilik yok diyen de bunu okusun artik..)
kendisi karakteri anlaşıldığı üzere yollu bi şahsiyettir,erkeğinde bundan fesatlanması kızn yaptığıyla eşitt bir hadisedir...