her sene ders kayıdında nolur bu sene olsun diye beklediğim olay ama olmuyo yarım güne bile razıyım
1999 yılında tarih yazmış suserdir. netekim baba saydığımız ekşisözlüğü kurmuş, küllerinden doğmamıza izin vermiştir.

(bkz:ssg)
cengiz han ın sağ kolu, ünlü noyanlarından(u: komutanlarından) olan tarihi şahsiyettir, bir de 1.nesil sözlük yazarı...(u: öyleymiş)(u: aslında cengiz han la alakası olmayan yazar)(u: kendisi oğuz ata dandır)
acınası insanlardır hayattan hiçbir zaman zevk alamayacak hep bir hesaplarla boğulcak insanlardır (u: küsüratlı fişlerin hesabını yapanlar )(u: ortak damacanadan kullanılan sudan ne kadar kullandığını hesaplayanlar )(u: bulaşıkları hesaplayanlar) (u: ortak alınan yemekleri kim daha çok yedi die hesaplayanlar)(u: böle bir insan var)(u: misal ev arkadaşım olacak şahsiyet)
şuan yapımcısının the mask filmini yapan studyolarda çalişmasina yol açan animasyon çalişmalari serisinin bir ismidir. komiktir.

http://www.fistik.com adresinden ulaşilabilir
gelmiş geçmiş en iyi 100 şarkıdan birisi olarak kabul edilmesi gereken mükemmel waldeck çalışması . parçadaki vokalin sesi o kadar bir o kadardır ki , bir başlayıp loop a almamak mümkün değil gibi bişeydir.

-----

why do i feel so black and blue

when all i did was loving you

why on earth can't stand the pain

why did you do that thing again

why do i feel so black and blue

when all i did was loving you

why on earth can't stand the pain

why did you do that thing again

why do i feel so black and blue

when all i did was loving you

why on earth can't stand the pain

why did you do that thing again

-----
yaşı yaklaşık bana yakın olan, çağın epey bi gerisinde kalmış bilgisayarımın hafızasını tıka basa doldurmamdan mütevellit, ortalama her 2 dakikada bir karşıma çıkan uyarı cümlesi..
son birkaç gündür sözlüğün bomboş kalmasıdır. yazar bu işe anlam verememektedir artı online yazar sayısı da gittikçe düşmektedir bunun sebepleri arasında akıllara vize yada final haftası gelsede şuanın bu konuyla alakası olmamaktadır... fakat yazar bu düşüşün sebebini merak etmektedir
çiftleşme özürlü olmalarından dolayı genel olarak verilen ad olsa gerek. (u: biliyorum mantıksız) (u: ukde idi) (u: doldurdum)
gerçekleri görmek istemeyen insan dan daha masumdur. doğru ile gerçeğin ayrımını bilmeyen ya da ikisini birbirine karıştıran gözüne perde düşmüş, beyni yıkanmış, her şeyi kabul eden, düşünemeyen insandır. aslında. hadi doğru yu geçtim(u: doğrular çoktur)(u: herkesin kendine göresi vardır), gerçek dediğin nedir ki. hiçbir şeydir. yani neysedir, geçinizdir.
artık bu dakikadan sonra bu zirveyi yapmak farz oldu. menüde balık yanında turşu var(u: sımayl)
iğrenç bir hadisedir ki başınıza tut ki geldi yapılacaklar şunlardır.

bu işlem sabah el yüz yıkamaya gidene kadar kendini belli etmez.yüz yıkarken acı gerçek kendini belli eder üstünüzde mor çiçekli sarı bir gomlek dugmeleriacık kıllarınız alınmıs ama iğrenç durmaktadır.yapılacak ilk iş evin içinde seda sayanın olup olmadığına bakmaktır.eğer varsa kendini tuvalete kitlemek en uygunudur bu işlemde.sakin olmalı yapılabilecek estekileri düşünmeliyiz intiharı asla düşünmemeliyiz.bu kötü birşeydir.seda sayanın olmadığına emin olduğunuzda kapınızı kitleyin ki kendi anahtarıyla girmesin.arkada da anahtar bırakın.gömleği çıkarıp ev içinde adam gibi birşeyler arayın ulamayıp dışarı çıkın o gomlekle hemen iyi bir giyim firmasına gidin adam gibi birşeyler alın sonra estetik uzmanına gidin.eğer bir sonuç çıkmayacaksa seda sayana senden ayrılmak istiyorum yazın mesaj olarak ve yollayın.ararsa açmayın bir kaç hafta bir otelde kalın.sonra eve dönüp gömlekleri yakın.bu sırada gögsünüzdeki kıllar en azından biraz normale dönmüş olabilir.biraz gevşeyin "jeep"inizi satın o fiyata daha güzel bir araba alın.saçlarınızı kestirin adama benzeyin.
arkadaşlık siterlerinden en iyi ve en kaliteli site malesef davetsiz almıyorlar. sırf buna alternatif www.ogzl.com açılmıştır . bilginize...
marc forster'ın direktörlüğü, david benioff'un da kalemini oynattığı 2005 yapımı şaheser. başrollerini ewan mcgregor, ryan gosling ve naomi watts paylaşıyor. türüne ise psikolojik gerilim diyorlar. ama daha da fazlası. konusuna girmek demek ise filmin ağzından girip çıkmak demek. bu yüzden yakınına bile yaklaşmak istemiyorum filmin konusunun.

ama iki kere izlenmesi farz olan bu film, atmosferinden tutun, çekim tekniğine, özellikle geçişleri, flashbackleriyle, oyunculuk vs. vs. her şeyiyle dibi düşürten derecede. noluyo lan bi dakka dedirtiyor her an. o kadar ayrıntıyla bezenmiş ki kodum. hele de müzikleri. bilhassa da son sahnede başlayan o müzik. bi bulduruverin bana onu, bulan ne isterse kabulüm, o derece. bu filmi bana seyrettiren lavuğa da daha önce seslendiğim gibi buraşdan da bi kez daha sesleniyorum, allah belanı versin kıdı.
şahin k modelleri arasındaki en tehlikeli olanıdır.sudan karaya geçerken oluşan evrime en iyi örnektir.