yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

19 + 14 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

davullu zurnali dugun

amnezi

fadime sahin

müslüm gündüz ile çevirdikleri foyaları bir bir ortaya çıkan,basıldıkları iddai edilen o gece gazetecilere gelin artık üşüdük deyu haber salan,olmayan bir tarikatin olmayan mürididir.yakalmalarından tutun, her hareketleri tezgahtır.medya desteğiyle oluşturulan karalama kampanyalarının promosyon oyuncaklarıdır.

anit mezar

kadin programlari

televizyonların sabah ve öğlen kusaklarını işgal eden programlardır genelde.sunucuları kadındır genelde,kusum aydını saymazsak,sayadabiliriz aslında.neyse.parayla tutulmus seyircinin gazına gelen konukların yanısıra,program sonrası konugun kızı-kardesi olmasına ragmen onu öldürebilecek kişilere,televizyon basında menepoza girmiş,kendini salıvermiş kadınla hitap eden programlardır,işin ilginci,adları alenen kadın programları olan bu tür atraksiyonları dikkat cekici cogunlukta erkeklerde izlemektedir.

omu sozluk

oht peptide 3

coca cola zero

lavash lefkosa

lefkoşa açık öğretim yanında bir türlü çalışamamiş mekanın hiç görmediği müşteri sayısına ulaşmiş arkasında ezici almiş olan dürümcüsü. dürümcü diyip geçmeyelim bütün kebap çeşitleri ve çorba mevcut. dürümcülerin korkulu rakibi.


sipariş numaraları da şöyledir efendim; +90 533 825 22 11 - 533 825 22 12

cemil ozeren

daha fazla başlık!
ydusozluk ydusozluk ydusozluk