psikolojik bir rahatsızlıktır ya da beslenme bozukluğu. veya her ikisi de. aman kilo almayayım diye yediklerini parmak gırtlağa usulüyle kusarak çıkartmak eyleminin alışkanlık haline gelmesi ve olayın çığrından çıkması da denebilir sanırım. bir de şu vardır,

(bkz:anoreksiya nervoza)
öğrencilerin en sevdiği kahvaltı menüsüdür.çıtır simit yanında çayla yapılan kahvaltının tadına doyum olmaz.

(u: kendi kendimin canını çektirdim)
uefa kupası 1.tur rövanş karşılaşması idi,metalist denen adı dahi duyulmamış takım,kendisini türkiyenin en büyük klübü olarak gören bir beşiktaşı 4-1 yendi,hemde dalga geçe geçe,eze eze....ayıp be...
eğer halka açık bir günlük değilse, sonuçları acı olabilecek eylemdir. günlükler özel bilgiler içerir, karıştırılmaması gerekir.
gerçek adı Osman Nevres'dir. 15 mayıs 1919 günü izmir'e çıkartma yapan yunan efzon alayına ilk kurşunu sıkarak şehit edilmiştir.
sıkılan ilk kurşun türk kurtuluş mücadelesi için dönüm noktasıdır.
güncel yabanci şarkılari non-stop çalan radyolardan biri. frekansi fm de 100.00 dür.
hakkında bilen bilmeyen herkesin atıp tuttuğu ama halkı için basit bi futbol takımından çok daha fazla şey ifade eden bir takım.
1965 te başlayan ve 8 yıl süren vietnam savaşı na karşı olan genç abla ve abilerin(u: hippi) başlattığı akımın savaş karşıtı eylemlerinde çiçekleri kopartıp tüfeklerin namlularına sokmalarıyla konulmuşmuş bu lakap. bu barış yanlısı çiçek çocuk ların savaşmak kötü, sevişelim diye diye içip çekip durmaktan öteye gidememeleriyle yıldızları sönmüştür.

(bkz:flower power)
sözlüğün en ballı kişileridir.sadece on adet entari giyerek sözlüğe yazar olma hakkını alabilirler.ama ikinci veya daha sonraki nesillerin bu kadar ballı olmayacagını düsünmekteyim ki olmamalıdır zaten.
anlatılmaz yaşanır şarkıdır, bağıra bağıra son ses, ritim süper, ses süper, sözler süper,

an itibariyle yazarın kulaklıktan dinlemekte olduğu şarkıdır (u: bağıramıyorum çünküm burası işyeri)

edit: aaaaaaaaaa

edit: boyleeeeeh
antipatik ve değişik bir durumdur..'nerdeyım,napıyorum,neden burdayım'vb mırıldanmaların geçtiği vakittir
tasarımı ile bana 90ları hatirlatan site.(u: kayıtlara geçsin bari)

http://img26.imageshack.us/my.php?image=kibhascom.gif