yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

15 + 16 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

telli baba

yeni evlenen çiftlerin evlilik hayatlarının uzun ömürlü ve güzel bir şekilde geçmesi için ziyaret ettikleri türbe.aslında ana olduğu iddia edilen türbe.

turkiye ermenistan sinirinin acilmasi

ermenistan ile ilişkilerin normalleştirilmesi bağlamında gündeme çötöt diye oturan olasılıktır. bilhassa on beş yılı aşkındır ermenistan ve azerbaycan arasında süren dağlık karabağ sorunu devam ederken bomba etkisi yaratmıştır tc de ve azerbaycan da. ama pek sevgili ülkücü ve koyu kemalist arkadaşlar şunu gözden kaçırıyorlardır; diplomasi denen meret al gülüm ver gülüm felsefesinden bağımsız olarak işlememektedir. yani, tc deki hiçbir iktidar, tc dış politikasının cici kırmızı çizgilerini hiçe sayarak hareket edemezdir, ettirmezlerdir. en azından bugüne kadar hareket ettirmediler, şimdi de ettirmezlerdir herhalde.

icki butun kotuluklerin anasidir

okudugundan bir sey anlamayan insan

harf ve rakamlardan oluşan yazı dizisine boş bakan insan türüdür.


bir de analiz etmesi için önceki kuşaklardan ona geçmiş bir beyni olduğu halde, tüm durumları götüyle değerlendiren, kişilik yoksunu, kendini geliştirememiş, tüm hayat felsefesini iftira atmak üzerine kurmuş, savaş çıksa aha onlar düşman denilerek, her türünden çabukça kurtulunabilenecek benim nazarımda marsta hayat süren bakterilerden farksız organizma.

tukurmeden evvel dusunmek

sesimi duyan var mi

17 ağustos depremi ile hafızalara yer etmi$ cümle.günlük hayatımda en eğlenceli ortamda bile duysam yutkunamam.enkaz,anneler,bebekler,amcalar,teyzeler,köpekcikler,akvaryumdaki balıklar,gencecik askerler,taze babalar,yeni doğanlar,orda mısınız hala?sesimi duyan var mı?

allah ne verdiyse dalmak

kader ani

suratta yastik izi bulunmasi

genelde yurtta kalan öğrencilerin derse giderken yastıkları aracılıyla suretlarına memleketlerinin tüm karayollarını çizmelerinin sonucudur salya izi we sümük gibi unsurlarla da önemli yerleri işaretlerler

uzun boylu olmanin dezavantajlari

- yürürken yanındakilerin hızına ayak uyduramamak


- arabaya,sınıfta sıraya bacakları sığamamak


- muhtemelen kendinden kısa biriyle birlikte olmak(u: bayanlar için) şeklinde sahip olunabilecek dezavantajlardır
daha fazla başlık!
ydusozluk ydusozluk ydusozluk