yavaş yavaş seğirterek gelen sinir harbine ve küfürden önceki son çıkışa işaret eden önerme.
eve gelir kapıyı çalarsın kapı açılınça geldinmi ?

yok gelmedim tövbe tövbe
(u: ukte) (u: legallizeddrug)

patrick batemanın geri dönüşüne ithafen açılmıştır

ben yokken o vardı, merak etmekteyiz
#9084 nolu entrysiyle beni benden almış kahkaha krizlerine girmeme yol açmış bir yazar. o nasıl bir dialog? o nasıl bir sosyal tespit? o nasıl ciddiyetle karışık bir mizah duygusu? çok yaşasındır.
yeni sezon diziler yerine tercih edilebilecek 1999 yapımı 6 sezonu yapılmış tapılası dizi. kavak yellerininde dawsons creekten esinlenilerek yapılması dizinin kalitesini göstermektedir.
çılgın ve çokça kullandığım; oha ile kardeş ünlemdir. kullanım yerine göre kızgınlık ya da dalga geçme veya şaşkınlık gibi bi'anlam taşıyabilir.
kurban bayramında çokça ortaya çıkan hayvan parçası, yok hatta ta kendisi

paramparça adlı şarkıyı sallandırıyoruz

candan erçetinden gelsin
fatih sultan mehmet'in istanbulu fethettiği tarih.bu tarihten sonra orta çağ bitip, yeni çağ başlamıştır.
amerikanın 2. dünya savaşı sonrası tüm dünyada yaşanan ekonomik krizle birlikte ellerinde yoğun miktarda kalan ıspanağı diğer ülkelere pazarlamak için geliştirdikleri çizgi film ile tüm dünyaya pazarlama yöntemindeki filmin baş kahramanı.
(u: ukde)(u: deruni)

çoğunluğu itibariyle, türkiyede ki malum katsayı probleminden dolayı istediği bölümü seçemeyip de yakın doğu üniversitesinde okuyan kişilerdir. övmek gibi olmasın ama (u: o nası oluyorsa) genellikle kafaları zehir gibi çalışır ,zaten içlerinde okuma hevesi olmasaydı diğer imam hatipliler gibi ya iki yıllık bi bölüm seçer yada bi köy camisinde imam olurlardı...

bunlardan erkek olanları hakkında atıp tutmak gerekirse böyle namazlı, abdestli ,harama el sürmeyen kişiler olarak düşünülsede pek öyle değillerdir, elbette içlerinde inandıkları gibi yaşayanları olsada , 3 aylıkken fırlayıp çıkan tipleride vardır hatta bunlar çoğunluktadır bile diyebiliriz
öldürdügü kurbanları internette yayınlayan ne kadar çok kişi izlerse kurbanın ölümü o kadar hızlı gerçekleşen saw tadında leziz film.
yediklerini çıkarma hastalığıdır. genelde hatunların başvurduğu gereksiz davranışlarda bulunma tablosudur. 0 beden ya da 0 beden olmasa bile zayıflamayı kfasına koyan tiplerdir bunlar .

(bkz:sağlıksız davranışlar)
bir kimseye verilen ve o kimsenin iyi hizmet gördüğünü belgeleyen,mevzu bahis kimsenin daha önce çalıştığı yerden aldığı belge
varlığına kurban olduğum mutfak araç gereçlerinden biridir. soğan, sarımsak, fındık, fıstık, aklınıza ne geliyorsa doğrar, parçalar.

soğan doğrarken gözyaşlarına son... atıyoruz rondoya, düğmesine basıyoruz, bıızzzt, soğanın haşatı çıkıyor. millet neler icat ediyor, hey maşallah!
dumanın ikinci albümünün adıdır.albüm içerisinde ki bir parcanında adıdır.ve parca harikadır...gercekleri güzel bir biçimde sokar gözümüze.belki alısman,belki de katlanman lazım yalnızlıga...

orada bir adam var

adamın içi dapdar

beyni başı patlar

kendinden geçer...

onu bunu bilmez

bildiğini görmez

görmeden inanmaz

kendinden geçer...

yeter... yeter...

yalnız mı kaldın?

bir tek sen mi varsın?

yalnız mı kaldın?

belki alışman lazım bu yalnızlığa

belki katlanman lazım...

orada bir kadın var

kadının içi dapdar

beyni başı patlar

kendinden geçer...

onu bunu bilmez

görmeden inanmaz

kendinden geçer...

yeter... yeter...

yalnız mı kaldın?

bir tek sen mi varsın?

yalnız mı kaldın?

belki alışman lazım bu yalnızlığa

belki katlanman lazım...