yüksek kalorili besinlerin k halleri (u: swh)

-kek

-kebap

-kumpir

-katmer

-kola

-krema

-karamel
eski bir ntv spikeridir birara show tv kanalında gece haberleri sunardı hayranları vardır fanatik derecede.üstü ince altı kalın model olan spikerdir,izmirlidir.kahkahalarıyla nam salmıştır ayrıca kendisinde yaramazlık yapacak kız çocuğu bakışları görmekteyim.
bizler, kimliği olan fakat sonradan kişiliksizleştirilmeye bırakılan bir masalın kahramanlarıyız. ben dünyaya kini değil, aşkı bölüşmeye geldim diyen ve inandığı değerler uğruna herşeyi göze alan ve başkaldırısının bedelini canıyla ödemeye hazır ne kadar antigone isem; siz de ılya’da da aslında herşeyin bir şölen masasında “en güzele” diye atılan bir elmayla başlayan ve sonu kanlı biten truva savaşının “post” önek izlerini taşıyan romantik galibi hektor musunuz acaba?
en asil duyguların insanıdır bunlar. yalnızlığı benimsemişlerdir, canım sözlüğün pek bi durgun olması ile zaten gece gece içerde elini kolunu sallaya sallaya dolaşırlar.(u: swh)
aleviler tarafından muharrem ayında tutulan oruçtur. zilhicce 10 dan itibaren 20 gün sayıldığında 20. gün niyet edilen oruçtur. 12 gündür. 12 gün boyunca su içilmez, eğlenilmez, ilişkiye girilmez, kesici alatler kullanılmaz (u: derlemedir)

(bkz:yas orucu)
iki-üç gündür gözle görülür sekilde bir ilgisizlikle karsı karsıyadır sözlük.her daim en az 3 yazar olmasına ragmen (u: ortalama tabi ki bu rakam) herkes okumayı tercih etmiş,kimse yazmamıstır neredeyse.
iki yazarın yıldızlarının barışmayıp daimi olarak içinde bulundukları savaş durumudur entrylerden de açıkça gözlenmektedir... sözlüğü canlı tutmak adına yapıldığı düşünülsede bazı zamanlarda çok ateşli olmaktadır....(bkz:severek izliyoruz)
27 ocak 6 şubat 2011 tarihleri arasında erzurumda yapılacak olan üniversiteler arası kış olimpiyatlarıdır.
Ömrümün özeti şu üç sözden ibarettir: hamdım, piştim, yandım.

mevlana...

Mesnevi Mevlananın 6 ciltlik eseridir. Mesneviyi Hüsameddin Çelebinin isteği üzerine yazmıştır. Katibi Hüsameddin Çelebinin söylediğine göre, Mevlana, Mesnevi beyitlerini Meramda gezerken, otururken, yürürken, hatta semâ ederken söylermiş. Çelebi Hüsameddin de yazarmış.
eş cinsel erkeklerin cinsel zevklerine hizmet eden sapık erkek çocuk.
ogrencinin kendini beslemekten aciz olmasi sebebiyle kalkisilmamasi gereken hareket

(u: telef olur hayvan, yazzuk)
vakti ile dekan ve ismini vermeyeceğim bir çok hocamız ile konuşmuş ve konu hakkında çok uğraşmıştım host ve alan adını karşılamama, bir tonda zerzavat ve gömülü sistem ile kurulu neucom'u okula hibe edeceğimi bilmelerine rağmen buna bir öğrenci tarafından yapıldığı için karşı çıkan dekanımıza iyi bir cevap niteliğinde bir site olmuş (u: en azından kendi adıma),projede yer alan öğrenci arkadaşları tek tek kutlamak gerek,nitekim araştıracak olursanız bölümlere ait web sitesi veya küçük portalı bulunmayan ender bir okuluz,gerçekten çok başarılı bir çalışma olmuş makine mühendisliği öğrencileri açısından çok sevindirici,resmi olmaması (u: ki ben öyle anladım)okulumuz adına üzücüdür..

edit:makine mühendisliği bölümü öğrencilerinin bu örnek davranışına bilgisayarcılardan da destek beklediğimi belirtmek isterim özellikle bir grafikerin yoğun yardımı ile neumech'e neucom'u kardeş olarak görmek isterim..(u: bana pm ile ulaşabilirsiniz)

edit2:kardeş geldi (bkz:neucom)
(u: ukde)(u: legallizeddrug)

açık mavi anlamına gelir.

kurtlar vadisi'nde oktay kaynarca'nın oynadığı karakterin soyadıdır(u: süleyman çakır). göz renginden dolayı bu soyadın verilmiş olması senaristlerin pek de ince bir espri anlayışına sahip olmadığını gösterir.
yakın zamanda hepimizin şahit olduğu bir durumdur.

evli bir adam, evli bir bayanla ilişki yaşamış, ciddi boyutta bir ahlaksızlık yapmıştır. sonra da görüntülerinin gizlice elde edilmesinin ahlaksızlığından bahsetmiştir. biz buna kısaca yüzsüzlük diyoruz ama başkaları ne diyordur bilemem. (u: bu entriyi girmek de bu güne kısmetmiş)
galat semtinde bulunan boğazın ve haliçin eşssiz manzarasını izleyebilceiğiniz tarihi kule!!!!!
sonu can ile biten isimler kervanına girmiş olan isimdir.(u: bilen biliyo açmaya gerek yok)
akşam akşam bana tam 14 eksi oy vermiş şuursuz yazar..

edit:tahmin ediyorum kimdir bu den(u: yo)..(u: tırsak arkadaşım neden fake hesap?)

edit2:admiin beay fake hesap türemiş(u: sımayllar dolusu)

edit3:(u: 10 çaylak entrysi geri gelin kampanyası olsun sevgi dolalım kırlarda..)