yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

15 + 10 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

sair evlenmesi

farkli dini benimseyenlere dindar degil de gavur demek

müslüman (türk) alemine yakıştıramadığım eylemdir. ha onlar da bize bunu şunu diyor derseniz, o an kalakalır ve hiçbir şey diyemem, sadece gülerim. size değil, her ikinize de.


nedense bu tip bir yanılgı yerleşmiş. seninki din de onunki din değil mi arkadaşım. seninki son din ve nihai din diye bir sav ileri sürülmüşmüş diye diğer dine inanan tu, kaka mı. çok ayıp. yapmayın. hani kardeşlik, hani insanlık. gavur demeyeni de allah ıslah etsin diye hayıflanır, hak yolu bulsun diyerek acımsar, bunu da anlamam ya neyse.

yaran spikerler

bleach

nirvana nin 1989 yilinda cikardigi ilk albümü.


tracklist:


1. "blew" 2:55


2. "floyd the barber" 2:18


3. "about a girl" 2:48


4. "school" 2:42


5. "love buzz" (van leeuwen (shocking blue)) 3:35


6. "paper cuts" 4:06


7. "negative creep" 2:56


8. "scoff" 4:10


9. "swap meet" 3:03


10. "mr. moustache" 3:24


11. "sifting" 5:22


12. "big cheese" (cobain/novoselic) 3:42


13. "downer" 1:43

aferin sozluk

(#4212)


(#20582) (u: off ya off tabi, kapatın benide)


(#33474)


(#39715) (u: açıklama yok mudur)


(#40925)(#40924) (u: hata yok deja-vu)


(#41477) (u: sosyal içerik)


nolu entryde ki gibi bir çok örneklerle dolu olan bir sözlüğümüz var iken. bazı arkadaşlarımızın uzun bir aradan sonra yazmayayıp, daha sonra dur arada ne yazılmış, ne olmuş, hatalı öğeler varmıdır? diye merak etmesi yerine dur ben aradaki zaman kaybını kapatayım ruh halinde olması üzücü; kaldi ki bana ne diyemiyorum, kanıma dokunuyor...


(bkz:işinin adı nedir)


-alıntı- sonra gammazlara neden? patlatıyorsun diye soruyorsunuz?


patlat kardeşim, ne yani sende şimdi skora mı oynayacaksın? zaten istatislik bozuk mu çalışıyormu belli değil, skora oynasan bile bu senin yazdığın şeyin doğruluğunu vermiyecek


hoş işte bu işte beni ilgilendirmez, mod olan arkadaşları ilgilendirir.


dün gece çok güzel yazmışsın aferin sözlük


gülcüklerle süsleseydin yazdıklarınıda,


skora oynamak senin işin değil, senin işin benim yazdığım sözlük formatına uygun mu değil mi, sozluk yazim kurallarina uygun mu değil mi bunu tespit etmek artık kibarca düzelt dersin yada patlatırsın sen bilirsin, forum yada sözlük yazarımıyım sonra anlaşılır. sen neden skora oynuyorsun ki, sen işini yap biz seni yine severiz, yazarları küstürmek, kim ne kadar online oluyor bunu tespiti yapmak, kim ne kadar yazmış bunu tespit etmek, mevcutiyetinde ki mesleğin midir? sende herkez gibi operasyona katıl. (bkz:temiz sözlük operasyonu)


online yazarlar forum tarzında entry girip forum tarzında entry giren yazari eleştiren yazarlar ydu sozluk yazarlarinin yuzde altmisi aptaldir smiley kullanmayi bilmeyen yazarlar


(u: hatalıysam aramızda kalsın) (u: bu giri amacına ulaşınca 3 vakyte kadar kendini yok edicektir) (u: amacına mod tarafından ulaşmıştır) (u: üç vakti bekliyorum)


entry patlatma sorunsali

içinde bulunduğumuz gün, hafta,ay içerisinde sözlükte en fazla tartışılan konudur. tartışma sebebi ise mutantın kendi fikirlerine uymayan entryleri patlatmasıdır. bunları mutantın savunucusu olarak değil birsözlük gammazıolarak yazmam gerektiğini düşünücek olursak sözlüklerde entry patlatmak gayet doğaldır fakat entrysi patlayan yazarın da benim entrym neden patladı diye düşümesi gerekmektedir.. bazı yazar arkadaşlarımız entrysinde olan yanlışlıkları görmek ve patladıktan sonra düzeltmek yerine vay mutant benim entrymi patlattı vaymariyandinentrymi patlattı diye yaygara yapmaktadırlar. entryler konusunda gayet esnek olmayı çalışıyoruz ama sizde biraz kendinize dikkat edin adı üstünde ydü sözlük hedef kitlemiz belli ydü öğrencileri fakat olayı okuldaki her işlem gibi çıngar çıkartmaya dökmek tartışma ortamı yaratmak yerine en başta kendi hatamızı görüp ders alıp kendimizi düzelterek sorunu çözme yoluna gitmeliyiz arkadaşlar yoksa mod ve gammazlara bu sözlükte yazmaktan çok silme işlemiyle uğraşıcaklar..


küçük bir tavsiye her entrynin alt kısmında şikayet et diye bir sekme vardır ona basarsanız entrylerin patlama sebeplerini görebilirsiniz yani hangi kategoriyle entryleriniz patlatılıyo öğrenebilirsiniz..


mode ve gammazlar bu sözlükte objektif olmazsa zaten görevlerinden alınırlar kimse kimseye boşuna çamur atmaya kalkmasın...


(u: bu entry forum tarzından gidebilir fakat okunursa umarım anlaşılır olur)

norvece gitmek icin sebepler

uykusuz

genre

ing - tarz


ingilizcede çok sık kullanılan bir kelime olmakla beraber , insan tarzını betimlemez . genre genellikle müzik , sinema , tiyatro , edebiyat vs. tarzlarının ayrıştırılmasını sağlar . janrı şeklinde okunur , sondaki "ı" hafif yutularak okunduğunda tam sonuç alınır . genre nin kullanıldığı birkaç örnek için bkz :


favorite genre of music - rock,funk


favorite genre of movies - spagetti western,sci-fi


favorite genre of theatre - vaudville


...gibi...


(bkz:aferin onu dediğin çok iyi oldu)

07 subat 2008 fildisi sahili misir maci

daha fazla başlık!
ydusozluk ydusozluk ydusozluk