üniversiteyi kazanmış bünyenin hazırlık sınıfında kendince devekuşunun ingilizesi olduğunu düşündüğü söz öbeği.(tecrübelere dayanır adı geçen kişi arkadaşımdır)
karşılıklı kamera açıp, aynı şarkıyı dinleyerek içki içmek, hatta kadehi kameraya doğru uzatıp şerefe demek, şarkıyla gaza gelip çakmak yakıp sallamak gibi denyoluklardır.
iki tekerlekten birinin boşa çıkmasını engelleyen,aynı aks üzerindeki tekerleklere aynı gücü sağlayan sistemin adıdır.
ozellikle yaz aylarında cuma ve cumartesi aksamları dar sokakta yurumek neredeyse imkansızdır beyoglunun en mukemmel, en tutulan ve her daim kalabalık olan barları akdeniz ve sahikadır

bunun yanında meyhaneleri ve diger barlarıyla her zevke göre bir yer bulunan ulvi sokak
türkiye kktc ve dünyadaki bir çok ev veya iş telefonunu aramanin bedava, mesaj çekerken de 11 kuruş ödemenin yolunu açan program.(u: 10 euro vermek lazim)(u: kullaniyorum memnunum)(u: kendi numaram çıkıyor)

edit: http://www.voipwise.com
dedikodu yaparken 'bunu onun yüzünede söylerim' diyen fakat buna kendisi de inanmayan insanlardır.
sokayım aq diyip alıp bası gitmek istemektir her seyi geride bırakarak.aynı su anda istediğim gibi.kahretsin gidememekteyim ama o günde gelecektir mutlaka.
her sene köprüye bağlanan bayrakların ne zaman kesilip atılacağı sorusunun, köprü ayaklarının ne zaman patlatılarak bu işe son verecekleri sorusuna bıraktığı durumdur.
mynet in bir haberindeki video da 5 kisiyle birlikte 1 kediye tekme atmasi sonucu adi cikan pic insan.

http://haber.mynet.com/detay/yasam/tekmeledikleri-kedinin-kafasini-ezdiler/536388
ücüncü nesil ydü sözlük yazar adayi. seçtiği yazar adı ile fuar durağini oldukça eskiten ydü sözlük yazarlarından olduğu barizdir.(u: yanlişmiyim)
türkiye'nin en büyük ikea mağzasını bünyesinde barındıran izmir'te bulunan outlet centergibi açık hava alışveriş merkezi olarak izmir halkına alışveriş zevkini yaşatan içerisinde dünyaca ünlü markaları bulundurarak aradığınız her türlü ürünü bulabiliceğiniz zevkli güzel alışveriş merkezi!!!!!
tek hücreli bağırsak asalağıdır,bu da yetmezmiş gibi bölünerek çoğalır...ağız yoluyla bulaşır ve dizanteriye yol açar...
çok kısa bir süre içinde ıslak hamburger kokoreçvs gibi öğrencinin anne yemeği gibi özlediği lezzetleri lefkoşalı öğrenciye sunacak olan, açılmasını dört gözle beklediğimiz yeni mekan.
oldukça derin ve gerçekçi bir yapım olup...

hemen hemen herkesin izlemesini önerdiğim film....
yüksek kalorili besinlerin k halleri (u: swh)

-kek

-kebap

-kumpir

-katmer

-kola

-krema

-karamel
türkiyeye yeni gelen hava dalgası sonucu oluşan olay (u: özledim kar yağsın her yer bembeyaz olsunnnnn)

edit: entrydeki forum tazını farketip yıldızlamak