ağızlarını olduğundan daha büyük göstermek suretiyle, seksin doğurganlığın dibine vururum edasıyla dolaşan o; şaşkın ördeklerin ağzı gibi öne bükümlenen dudaklarıyla ne yapacaklarını bilememenin getirdiği o salak şaşkoloz hallerine pek bi gülerim ben.

öpüşmeleri de yapmacık durur bunların..
öğrenci andıdır. her sabah kuzucuklar, sınıflarına girmeden önce bu andı beraberce içerler. biri söyler, diğerleri tekrarlar. bizim zamanımızda birkaç kelime farklıydı ama şimdilerde bu şekilde okunuyor.

(alinti: türküm, doğruyum, çalışkanım,

ılkem; küçüklerimi korumak, büyüklerimi saymak, yurdumu, milletimi özümden çok sevmektir.

Ülküm; yükselmek, ileri gitmektir.

ey büyük atatürk!

açtığın yolda, gösterdiğin hedefe durmadan yürüyeceğime ant içerim.

varlığım türk varlığına armağan olsun.

ne mutlu türküm diyene!) (u: kaynak meb)
sözlüğün en kaliteli yazarlarından ayrıca da yazar olanlarından.bence hiç yoksa 5 tane sağlam yazısı vardır hiç kimseye okutmadığı çünkü çok çekingendir ayrıca bakirdir sanki.eli kimsenin eline değmemiş kadar saf görünebilmeyi başarmayı kafasına takmadan başaran dünya tatlısı insan.
yıllar geçtikçe ruh sağlığından şüphe ettiğim eski tiyatrocudur....deryalı günler isimli bir programı sunmakta,gereksiz şeyler yapmaktadır...olayı abartmış kalemden buzdolabı yaratırım edasıyla dolaşmaktadır...yazıktır,yetişindir,kurtarındır...
eğer kitap okumayı seven birine hediye ediliyorsa ve kişinin zevkine hitap eden bir kitapsa çok mutlu eden bir eylemdir. uzun ömürlü bir hediyedir, çöpe atılma riski azdır.
yerine sevemem - gökhan kırdar

kavak yelleri - soner arıca

rüyanda görsen inanma - duman(u: hiç eskimeyecek)
hakkında şimdi vereceğim bilginin sahibi kurum.ülkemizin demir ağlarla örüldüğünü zannetmeyin daha bursada tren yolu bile yok.
3 günde toplam 3 saat uyuyan benim bencilce açtığı gereksiz bir başlık.. hatta 3 saat uyuduğum için başlığa bile ihanet ediyorum..
trakya yöresinde sıklıkla kullanılan deyimleşmiş sözdür...çok sevinmek,mutlu olmak anlamına gelir... (u: hemen cümle içinde kullanalım)(u: ne o beya çakı bulmuş şopar gibi gülüyon...)
marx ve engels in kurduğu,herşeyin birbirine bağlı olduğunu,bütün maddenin diyalektik bir evrim içerisinde olduğunu iddia ettikleri kuram
-sünnet olmak

-barlara damsız alınmamak

-hesap ödemek zorunda kalmak(u: kızına göre)

-toplu taşıma aracında bayana yer vermek

-rahat rahat etek giyememek (u: cem yılmaz hariç)

-bayanları tuvalet kapısının önünde beklemek

-ev içindeki arızaları onarmak zorunda kalmak (u: evli erkekler için)
hiç bu kadar yazarı aynı anda online görmemiştim rekoru

edit. 16.08.2007 17 yazar
şarkılarındaki gibi yaşıyorsa kendisiyle kesinlikle aşk yaşamak isteriz. muhteşem sexi bir kadın olup içimizi titretmektedir.biraz yırtık görünse de derin bir insandır.
Çöpçatanlık merkezleri olduğuna göre yasak aşkları koruma derneği olması da, eşyanın tabiatına ters düşmez.. zira yasak aşk, aşkların en gerçeği, en şehvetlisi, en vazgeçilmezi, en sürüklendiricisidir.. ıçinde bütünleşememenin, bir arada olamamanın getirdiği ızdırap, tıpkı kelebeğin ateşe pervane olması gibidir; yani dön baba dönelim, hacılara gidelim hesabı..

yasak aşkları koruma derneği başkanı olarak, tüm yasaklıları aynı çatı altında topluyorum, vatana hayırlı uğurlu olsun efenim..
Oyuncu.
TV dizileri ve sinema filmleri projelerinin yanı sıra yanı sıra sosyal medyada yarattığı tiplemelerle fenomen olmuştur. ekip işi olan dublajları ayrı efsanedir.