ydu makina mühendisliği bölümü öğrencileri tarafindan kurulmuş bir atolye çalişma grubu. içinde bulunmaktan ayrica gurur duymaktayim.(u: güzel şeyler yapacağiz)

(alinti: yakın doğu Üniversitesi makina mühendisliği bölümü öğrencileri tarafından kurulmuş olan neu mech çeşitli projeler ve planlar üzerinde üretime zaman geçtikçe de uzun soluklu projelerin önderliğini yapmak amaci ile kurulmuştur.

bir lokomotif olmayı hedefleyen bizler, gelecek öğrencilere yol gösteren projelere imza atmak ve dersi derste öğrenme mentalitesini kazandirmak üzere kullanilabilecek protetifler üretmeyi ve neler yapabileceğimizi, okulumuzun atolyesinde ve/veya oturup konuşabileceğimiz, beyin fırtınasi yapabileceğimiz herhangi bir yerde projeler üretmeyi hedeflemekteyiz.

her oluşumun ve projenin ilk önce sadece birer düşünce olduğunu iyi bir şekilde anlamiş olan bizlerin umarın şevkleri kırılmaz ve umariz ki gerekli olan zamanda gerekli olan makamlardan ilgi, alaka ve yardım görürüz. )

(bkz:neumech com)
yeni bir rafet el roman vakasıdır...şarkıları insanın içine işler...söz yazar,beste yapar,sesi de hoştur,sevgiliye seslenir...sualsiz en güzel şarkılarından biridir...sözlerini de yazıyım:

onu sevdiğim günler geceler miras bana,düş sattığım her bedende kökler uzar içimde...yalnız kalınca anlarsın,bu hisler,bitiremezsin...Çekmeden acını anlarsın geçen her dakikanda...

nakarat:

deli gönlüm bekleyişler içinde bekler yine her gün kimseyi sevmeden geçer ömrüm.boşluğa düşen hayallerden daha suskun.anladım bu ne bana vurgun olan olsun.varsın bu çaresiz yollar bizi yorsun.sorgusuz,sualsiz...aaaaaa....

günler bir anda geçer mi sensizliği yaşarken,sevgimiz bitmeden özleyen ben...sense umursamaz kalbinle taş gibi bakarken sonbahar geçmeden...nana na nanana

nakarat:

deli gönlüm bekleyişler içinde bekler yine her gün kimseyi sevmeden geçer ömrüm.boşluğa düşen hayallerden daha suskun.anladım bu ne bana vurgun olan olsun.varsın bu çaresiz yollar bizi yorsun.sorgusuz,sualsiz.....
dün şahit oldugum görünce gözlerime inanamadığım olay.okul boşaldı ya değerlendirenlerde oluyo bunu...ama çok iğrençti yapıcaksan git kapalı mekanda yap kardesim dediğim olayın önde gidenidir.
japonlar ilginç bi millettir. türkiye'ye sık sık gelirler, turistik yerleri gezerler, ancak bir bilgisayar oyununda futbol maçının hakemini türk yapmışlardır. bu gayet olağan görünen durumda tuhaf olan türklerin hiç yüzüne bakmamışlar gibi türk hakemi zenci niteliğinde siyaha boyamalarıdır.
öyle sanıyorum ki zamanında yeah yeah yeahs e de söylemiş olan ince sesli bayan vokalist . inanılmaz bir sesi vardır . yaptığı müziği kategorize etmekte çok zorlanıyorum . ama herkese şiddetle tavsiye ederim . kolaylık sağlama açısından dinlenilmesi gereken bazı şarkıları şunlardır ;

karen o - two guys(for every girl)

karen o - rock the shocker

edit : bir insanın sesi bu kadar güzel olup kendisi nasıl bu kadar çirkin olabilir anlamak güç . bir diğer örnek için ;

(bkz:pj harvey)
saat 21 de başlayacak ve d smart tarafından verilecek maç aynı zamanda kendi kendime sorduğum d smart ne si...m yemeye aldı bu ön eleme maçlarını bu allahın sıcağında şimdi ben bu maçı nerde izleyecem bu adada....
bir şu sigara bir bu sigara şeklinde diyalogların içinde yer almaktan bıkmış kişilerin çalıştığı mekandır.genelde usta dayı gibi sıfatlar kullanırlar.
sonu can ile biten isimler kervanına girmiş olan isimdir.(u: bilen biliyo açmaya gerek yok)
hep olur bu. kimler var a bakarsin 5-6 kisi gorursun ama bir tek sen yaziyorsundur. (u: sikayet degil gercekler)

korkma yazmaktan ey yazar. (u: bir entry nin nesi var daha cok daha cok yaz)(u: atasozunu yanlis yazdigim icin iyi geceler diliyorum)
kandil sebebiyle kuzey kıbrıs üniversitelerinin eğitimine 1 gün ara verdiği tarih.(u: bu da güzel)
iktisatçıların sahip oldukları ulaşım araçlarının arkasına yapıştırdıkları etiketlerde yazan yazılar.

örnek:

-gayri safi yurtiçi hasılana vuruldum.

- tek rakibim cobb-douglas

- sınırsız isteklerini sınırlı kaynaklarla karşılayamadığım duy sesimi....
birinden işkillendiğinizde sorulabilecek en güzel sorulardandır. özellikle kızlarda çok işe yarar, feci korkarlar.
telli bir saz. süpersonik enstrüman. ses çıkarma mantığı üstündeki tellerin titreşmesidir. notalar yine üstünde bulunan perdelerle tel boyunu uzatıp kısaltarak ayarlanır. akustik gitar ve elektro gitar olarak bilinen iki ana çeşidi vardır.

yardırarak gelen edit: bas gitar olarak üçüncü bir gitar türünün varlığından söz ediyorlar. scan sweeperlerimiz çalışır durumda. en yakın sürede icad edeceğiz. (u: thanx to gogomania)