yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

11 + 10 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

senin kokunu kaniksamamak icin baska kokulara yoneldim

başka vücutlarda senin hayalinle seviştim, demek gibi bi'şey bu.. genelde erkekler tarafından kullanılır. suçuna mazaret aramanın bir diğer yolu bu olsa gerek diye düşünülmeden de edilemez..


yazarın notu: lüften kendimizi kandırmayalım! aşk herşeyi affetmez..

sozlugu kalkindirma cabalari

(u: ukde)(u: jahter)


(u: açıklama; lütfen ama bilen bilmeyene duyan duymayana)


sözlük formatına ve doğal olarak da sözlük yazım kurallarına sadık bir biçimde kaliteli entryler girerekten mümkün olabilirliği yüksek eforlardır. çünkü insan gerçekten de ister istemez sözlük formatından, yazım kurallarından yoksun başlıklar ve entryler girdikçe soğuyor. bunun da ancak bu kuralların umursanarak ve sonrasında da umursanılması sağlanarak önüne geçilebilir(!). bunun akabinde de kalkındırma çabalarının son demi, hani benim anlamadığım reklam cart curt işleri devreye girer. afişler mi dersiniz, tv programları ya da haber bültenleri mi dersiniz ben bilmem. sözlüğe kalite geldikten sonra, bu tip reklam işlerine girmek bana daha mantıklı geliyor. çünkü düşünün, bir kitlenin dikkatini çekmeye çalışıyorsunuz. bu kitlenin sözlüğe girdiğinde karşılaştığı boşluk, sözlük formatından yoksun entryler ve başlıklar, ve yazarlar yerine çöplüklerinde öten horoz yığınları görmesi itici gelebilir biraz.(u: güldüm) neyse, uzattım gene. bu durum biraz çaba sarfederek(!), ilgi ve özen göstererek(!) aşılabilir. böylece de görece de olsa sözlüğün kalkınabileceği söylemek en azından bana pek de ütopik gelmiyor.

kaybettik severken

ogün'ün ilk albümü korkma'dan enfes bir şarkı..


dışarıda düş içimde yaş ağlasam ne olur


yanlışım boşa dayanmışım


yalnızım ansızın, kaybetmem ben onu


sanmışım boşa inanmışım


sözlerin sarmaz bedenimi


gözlerinse çok uzaklarda


kaybettik severken


yorulduk denerken


bana sabırlar dilerdin sen pes ettin


benden erken


(u: alıntıdır)

iktisadi idari bilimleri fakultesinin ders kaydinin 15 subat a kadar olmasi

okula sistem getirmek isteyen zihniyetlerin bunu büyük bir sistemsizlik ile yapmalarinin sonucudur. iibf.neu.edu.tr die bir adres yapıp veya herhangi bir fakultenin ayri ayri sitelerini yapmasinin çok mu gideri olacak? (u: şu sözlüğe üye olmadan istek ve şikayet kısmını doldur sana 24 saat içinde tüm fakultelerin sistem yapalim) veya mevcut duyuru sisteminin sadece hukuk fakultesinin kullanmasi sorunsalına bir çözüm bulmalari ve akademik yılın başında herşeyi haber vermekleri çok mu zordur.


#31922 (u: olayın ayrintisi)


(bkz:siz adam olmayacaksiniz sanirsam)


(bkz:ama adam olmak zorundasiniz)


(bkz:adam gibi adam olmak)


(bkz:akademik takvime uymak)

emekci

ilk sahneye cikista yasanilan garip his

eller ayaklar titrer sahnelecek konunun bütünlüğü kişi tarafından önceden sağlanmış olsa bile o anda unutulmaktadır. sanki önceden sahneye çıktım sanki bu bilmişlik nedir anlamıyorum ama bu böyledir nesilden nesile bu belirtiler görülmektedir.


alt tab

ilac gibi radyo

kral efemin sürekli tekrarladığı saçmalıktır.bu arabesk müzik ilaç olmaktan çok zehirdir.kişiyi yavaş yavaş zehirler ama duyguları dile getirdiği için ben konuşamıyorum benim yerime sen konuş müslüm baba diye dinlenilir.dinledikçe efkarlanılır efkarlandıkça dinlenir

butun sabah asik suratla gezen insan modeli

sabahları yüzündeki asık ifadeyle nedense kimilerini rahatsız eden insan tipidir. belki uykusunu alamamıştır, sabahları kendisini buram buram bir asabiyet sarıyordur, hatta mizacıdır belki. bilinmez dir. takılmamak lazım dır yani, sabah sabah etrafa gülücükler saçan, daha bir irrite eder adamı çünkü.


edit: (bkz:ilk entrynin tanım olma zorunluluğu)(u: swh)

ulusalcilik

daha fazla başlık!
ydusozluk ydusozluk ydusozluk