yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

4 + 8 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

ydusozluk yazarlarinin youtube sayfalari

tweety

uyuz bir kuştur, koca kafalıdır. yaşlı sahibi tarafından korunan şımarık bir tiplemedir. sylvester onu yemek ister, fakat yediği tek şey beyaz saçları topuz halinde toplanmış gözlüğü burnunun üstünden düşen ihtiyarın baston ya da şemsiyedir


bir de köpek vardır. son malumdur.


-o o bi kedi gördüm sanki


evet evet bi kedi gördüm (u: gözün çıksın dicem olmicak)

kanka

yakin dogu bank in mudur odasinin duvari

kemal kilicdaroglu

chp istanbul milletvekilidir. son günlerde meclisin en bilindik ve en aktif ismidir. ortaya koyduğu belgeler ile halka doğruyu yansıtmaktadır. chp'nin aradığı kandır. tunceli doğumludur. çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığından emekli müşteşardır. 1994 yılında ekonomik trend dergisi tarafından yılın bürokratı seçilmiştir.

abdullah gul

kktc 6nci uluslararasi zeytin festivali

6-10 ekim tarihleri arasında girnede olan festivaldir.festivalin son günü bülent ortaçgil ve zuhal olcay bir konser verecektir bütün halk davetli olduğu gibi tüm sözlük yazarları da katılabilir.


hatay

cilgin

çıldırmış insanlar için kullanılan bir sıfat sanırım . elbette köpekler de çıldırabilir aynı kediler gibi . ha onlara çılgın denmez mi ? bittabi denir . ama çılgın bir sıfat mıdır o muallaktadır . önemli olan konunun anlaşılmasıdır , konu anlaşılmış mıdır ?


(bkz:dimmu borgır?)


(bkz:yes ofkors)


(bkz:anlamsız)

sari mersedes

1992 türk-alman-fransız yapımı bir tunç okan filmi..ilyas salmanın en iyi filmlerinden biri..bok ettin bayan,sıçtın mersedesin kapısına repliği,arabanın şarampolden yuvarlanma sahnesi hafızalarda yer etmiştir..uzun zamandır ekranlarda görülmemiştir..
daha fazla başlık!
ydusozluk ydusozluk ydusozluk