yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

18 + 8 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

tesettur

tesettür bayanların beynini örtmüyor başını örtüyor tesettür bunu niçin yapiyor yuce allahın emri olduğu için bayanlarda allah rizasnı kazanmak için örtüyor

nightwishangel

sozlukte yazmak ve mutluluk iliskisi

yaz tatilinde ydusozlukcom dayiz

uyy ben senin allaana gurban

renault 11 flash

hem görünüşü hem performansıyla tatmin eden spor görünümlü aile otomobili.zamanında çok asfalt aşındırmış,yarışlarda tozu dumana katmıştır.şimdilerin ihtiyar delikanlısı,kalkışlarda atiktir ve tüm araçlara dikiz aynalarından bakarsınız ama freni yoktur tutmaz bu yönden zayıftır ve bu meziyetinden oto tamircileri tarafından uçan tabut adı takılmıştır.mesela trafik ışıklarını gördünüz zaman frene basın o ışıklara gelene kadar ancak durabilmektedir. 1.7 litre motor hacmine sahiptir.

cinko sulfur

neydi olacağı

pic

okunuşu pik, ingilizcesi programmable interrupt controller türkçesi ise mikroçip yani, giriş cıkış işlemcisidir he gene olmadiysa işlemci dediğimiz şeyin temelidir. minik elektronik bir parça olarak bilinen bu picler pic assembly denen program ile bilgisayara bağlanan bir aparat(u: aşağıda linki vardir)(u: ikinci link) ile programlanırlar, minik dediysek duruma göre eşşek gibi olanları kontrol kartlarını kontrol edenlerdir, otomatik robotlarla iş yapan fabrikalar progranmiş piclerin veya bilgisayarla desteklenmiş olan sistemler kullanmaktadir. bilgisayarinizdaki anakarta bakacak olursaniz bolca göreceğiniz, anakartların trafik ışıklarıdır.(u: ahanda veri yolu hızı)(u: sebeplerden biri)


pic nedir: http://www.elektronikhobi.com/16f84_foto_web.jpg


pic nasil programlanır : http://www.elektronikhobi.com/protopic_web.jpg


otto von bismarck

gevşek bir konfederasyon olan almanya’nın güçlü bir imparatorluğa dönüşmesinde en önemli rolü oynayan ve ilk başbakan alman devlet adamıdır.
daha fazla başlık!
ydusozluk ydusozluk ydusozluk