yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

11 + 11 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

miy

kizin erkek dayagi yemesi

yakan top

fiat doblo

eski tofas sahin veya dogan kullananlarin yeni gozdesidir bundan yola çıkılarak kıro cipi lakabı da takılmıştır. sınıra yakın doğu illerimizde mazotçu arabası deniliyormuş 60 litrelik deposu 100-110 litreye çıkartılır. ardından iran'dan katırlarla türkiye'ye bir şekilde sokulan çok cüzi fiyatlardaki mazot bu arabalara doldurulur ve memlekete dağıtımı yapılmaktaymış. gelelim izlenimlerime, yeni kasası çok güzel en azından eskisine göre. pedalları ve vitesi çok rahat kullanılıyor. multijet motor az yakıyor ve çok atak. bizde 2007 1.3 multijet combi active modeli var sürekli sorun çıkartıyor. camları açıp kapatırken gacur gucur sesler geliyor, kontak anahtarı çok hassas yavaş çevirecekmişiz yoksa kilitleniyor hasbam. hoparlörü tümsekte yerinden çıkıyor, ön tekerlerden ses geliyor, tamponların rengi beyazlıyor,camı çamurdan çiziliyor bunun dışında yüksek bir araç.ayrıca istepne hırsızlığı başlamış çok rahat söküyorlarmış biz kaldırdık lastiği ama kendime alır mıyım? asla! annem aldı ne yapayım. olan takasa verdiğimiz benim ford ka'ya oldu gitti güzelim arabam. ayrıca ikinci eli yok satıyor 1 senedir satamıyorduk neyse ki dün satıldı.


idare hukuk

yargılamasıyla, genel ilkeleriyle hukukun en siktiriboktan dersleri listesinden 3 numarada yer alır. birincisi eşya hukuku, ikincisi şirketler hukukudur.

mangal

emre tas

kubar

bir el atsana muhabbeti

yengec kadini

(u: alıntı) http://astroloji.mynet.com/content/horoscopedetails.aspx?content=yengec


yengeç burcu kadını hoş bir mizaca sahiptir. evcimen,sıcak kanlı, dürüst ve iyi niyetlidir. romantik ve maceraya düşkün olduğunu da söylemek mümkün. yengeç burcu kadını özellikle evine, ailesine, alışkanlıklarına ve geleneklerine fazlasıyla bağlıdır. genel anlamda anaç bir portre çizer, ev ortamını ve evle ilgili her şeyi çok sever.ıdeal anneler bu burçtan çıkar.


duygusal anlamda oldukça hassastır ve sezgileri kuvvetlidir. etrafındaki kişilerin ona karşı niyetlerini kolayca fark edebilir. yengeç burcu kadını çok kolay kırılıp incinebilir. Çevresindeki insanlarda daima iyi niyet ve şefkat arar.


yengeç burcu kadını cömerttir, fakat savurgan değildir. tasarruf ve birikim yapmayı fazlasıyla sever. kendisini güvende hissetmek için maddi anlamda güçlü olmak ister. yengeç burcu derin duygu ve düşüncelere sahiptir. kendi hakkında konuşmaktan kesinlikle hoşlanmaz, fakat başkalarına ilişkin konularda fikir yürütmekten keyif alır.


yengeç burcu kadını eleştirilmeyi sevmez ve olumsuz yönlerini kabul etmekte zorlanır. ıkili ilişkilerde partnerine fazlasıyla sadık, fakat bir o kadar da kıskançtır.onun için asıl olan sevgidir.


boğa yengeç aslan akrep oğlak ve balık lar ile ilşkisi uyumlu yürür.


(u: alıntı) http://www.falci.com/ozellikler.asp?burc=yengec


yengeç burcu kadını bir çok bakımdan bu burcun erkeğine benzerler. onlar da çekingen, iyi niyetli, çok hassas romantik tiplerdir. yengeç burcunda doğmuş bir kadını beğenebilirsiniz. belki bir fırsatını bularak ona yaklaşabilirsiniz. onu anlamakta zorlanabilirsiniz. Çünkü değişken bir tiptir.


yengeç burcunda doğan kadın kolay ağlar. Üzücü bir haber, acıklı bir film, hüzünlü bir şarkı onu ağlatabilir. göz yaşları durunca bulutların arkasından çıkmış bir güneş gibi yüzü aydınlanır.


o çok hassas ve romantiktir. bu nedenle sevgiye çok değer verir. eğer bu kadını seviyorsanız ona aşkınızı sık sık açıklamalısınız. bunu duymaktan mutlu olacaktır. yengeç kadını neşelidir, hislidir, gülmesini eğlenmesini sever. ama sevgi konusunda çok ciddidir. havai değildir. kısa süreli maceralardan pek hoşlanmaz.eğer ciddi bir beraberlik düşünüyorsanız ona yaklaşmalısınız.


yengeç kadını güvenebileceği, kendisine destek olacak iradeli, güçlü bir erkek ister. kendisi hislere kapılan sık sık endişe eden bir tip olduğu için ona ancak böyle bir erkek güç verebilir.


yengeç kadını yolculuğu çok sever. Özellikle deniz yolculuklarından çok hoşlanır.


yengeç burcu kadını annesine çok düşkündür. bu nedenle sizde onun annesine saygı göstermelisiniz.


yengeç burcu kadınının en belirgin kusuru dedikodudur. kendisinden bahsetmeyi sevmeyen kadın başkalarından bahsetmeyi ve onlar hakkında uluorta konuşmayı çok sever.


yengeç burcu kadını için hayatta eşi ve yuvası kadar, çocuklarıda pek kıymetlidir. hatta o, çocukları olduktan sonra sizi biraz ihmal edebilir. onun çocukları sizden üstün tuttuğunu sezer gibi olursunuz. bu çocuk sevgisini onunla paylaşırsanız mesele kalmaz. ıdeal anneler yengeç burcundan çıkar.


ayrıca (bkz:sari kanarya)
daha fazla başlık!
ydusozluk ydusozluk ydusozluk