yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

12 + 11 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

yabanci sayisi 6 arti 1

aylardır futbol gündemini meşgul eden sorun bugün çözüldü bundan böyle 18 kişilik maç kadrosunda 7 yabancı futbolcu bulunmasına, bunun 6'sının sahada bir tanesinin ise değişikliklerde kullanılabilme imkanının verilmesine, daha açık bir tabirle 6 yabancının sahada yer alacağı ve diğer yabancı yedek kulübesinde bulunacak.. yedek yabancı oyuna girdiğinde saha içindeki bir diğer yabancı oyuncunun oyundan alınması gerekecektir 6 + 1 çok saçmadır önemli olan 7 yabancı oyuncuyu sahada tutmaktır bir yabancı girerken öteki yabancının çıkması olmamalıdır külüplerimize hayırlı olsundur artık bundan sonra...

orta parmak

4 fun tvdeki garip program

sms le hatun soymaca oyunu.en çok sms i iki bebekten hangisi alırsa onun soyunup izleyenleri dumura uğrattığı polonya destekli heyecan verici program.her set 5 er dakika sürüyor yani 5 dakikada bir farklı hatun izlenebilir.ama gerçekten porno dan çok daha tahrik edici olduğu söylenebilir.

anima

ince sesli güzel kızdır solistleri. animasal isimli bir albümleri vardı. kaybolup gittiler şimdilerde..


(alinti: anima 2000 yılında kuruldu. uzun bir çalışma sonunda 4 şarkılık ilk demosunu hazırladı. bunun yanında müziğini paylaşmak için birçok konser verdi ve organizasyonlara dahil oldu.


ıstanbullu alternatif rock grubu. vokalde ceylan ertem, davulda ekin cengizkan, basta murat Çopur ve gitar-mızıkada tunçay korkmaz'dan oluşmaktadır, ayrıca geç katıldığı için kapakta adı geçmese ve klipte gözükmese de, serkan Çiftçi'nin animasal adlı ilk albümlerine yaptığı katkılar büyüktür. birkaç parçada trompet çalmış ve birçok parçada efekt düzenlemeleri yapmıştır. grubun çıkış şarkısı joker adını taşıyor. grubun şarkı sözleri ve tarzı marjinalliği yansıtmaktadır.


farklı tarz ve dönemlerdeki müzisyenlerin şarkılarını kendi bakış açılarıyla yorumlamaya çalışan ve rengarenk bes insandan kurulan anima grubu, coverladıkları radiohead, pink floyd, björk, massive attack, erykah badu, janis joplin, jimi hendrix, yavuz Çetin, nirvana, incubus, jamiroquai, air gibi isimlerin etkileşimlerini kendi müziğine yansıtıyor ve kendi şarkılarını da ekleyerek idealist ve farklı bir çizgi çizmek için çabalıyorlar.


progressive, trip-hop, rock dalında daha çok müzik dinlemeye ve eğlenmeye gelen bir dinleyici kitlesi edinme amacındalar.


dinleyiciler çok iyi bildikleri şarkıları değişik formlarda dinlemeye hazırlıklı olmalılar.


grup hakkında geniş bilgiye http://www.animasal.com adresinden ulaşabilirsiniz.)

sanal sex

hayatını dort duvar arasında masturbasyon yaparak geciren zavallıların sex duygusunuda sanallasıtrmasıyla ortaya cıkan eylem.o kadar teknolojiktir ki bu insanlar,bi sonra ki adımda sevgiyi,askı bile sanallastırırlar.

ateist ogrencinin allaha dua etmesi sonucu dualarinin kabul olmasi ve birinci ol

allahın rahman ve rahim olan sıfatları vardır. rahman sıfatı, bu dünyada inanan inanmayan ayrımı gözetmeksizin çalışanlara çalıştıklarının hakkının verilmesidir.(u: yahudilerin bu kadar zengin olması)


rahim sıfatı ise ahirette sadece müminlere yani inanıp iman edenlere cenneti vermesi dir.


(u: ve yekulul kafirune kuntu turaba)


(u: ogün keşke toprak olsaydık diyeceklerdir)duanın birçok yönden faydası vardır ,insanın kişisel menkıbesi denen olayda kişi isteklerini gerçekleştirmeyi ne kadar çok isterse okadar başarılı olur ,dua dada hergün istemek kişide motivasyona yol açar.ayrıca islam inancında allah ol demeden hiç birşey olmaz. (u: kun fe yekun)bu sebepledirki istekleri yerine getiren allah başarıya giden yolda bize türlü kapılar açabilir .


duanın kabul olanı olmayanı yoktur her dua kabul olunur ama belki o istegin yerine getirilmesi bizim kötülüğümüze olduğu için yerine gelmez


doktordan istenen ilacı verip vermemeye doktor karar verir vay efendim ben merhem istedim o bana hap verdi diyemessin çünklü doktar senden daha iyi bilmektedir.

kibrista okuyan ogrencinin zengin oldugunu dusunme sorunsali

bugün dondurma almak için gittiğim her zaman ki bakkala verdiğim 2 ytl üstüne 25 ykr beklerken ondan önce yanında ki arkadasına 'keske 2 ytl deseydim lan,bunlar zengin cocuu,g.tleri kalkık oluyo' diye bir cümle söylemesi kafamı karsıtırmıs,kendimden süphe etmeme neden olmustur.kıt kanaat gecinen iki adet memur cocugu olup,cebimden hiç paramın eksilmediği dogru olsada kendimi zengin sınıfına sokamayacagım...

perde arkasi

port

bilgisayarlardaki çeşitli bağlantılarda veri akışını sağlamak için kullanılan bağlantı noktalarıdır. örneğin webte gezmek isterken farkında olmadan 80'i, irc sunucularına bağlanmak için örneğin 6666 portunu kullanırız. iki farklı program aynı portu kullanabilir. sakınca yoktur.

cyber

daha fazla başlık!
ydusozluk ydusozluk ydusozluk