yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

13 + 3 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

ikizler kadinlari

çift karakterlidirler, aman ha korkun ve tırsın erkekler!


bugün seviyorum der yarın ayrılalım diyebilen aşmış karakterlerdir..


duyguları çok değişkendir bu tutumlarını bukelemüna bezetebiliriz.


ama şu konuda alt edebilirsiniz onları tüyo vereyim,


istediklerini elde etmeyi çok isterler sizde buna sahip olamamalarını sağlayın ki


bu virüsle mücadele edebilin.


ikizler bayanı iyidir iyi severim kendilerini...


baya bi bayan ark.ım var ikizlerden, ben süper akrebim mesela.

sertab erener

türk müziğinin güçlü sesi minik serçesezen aksunun türk müziğine kazandırdığı seslerden bir tanesidir sertab erener seslendirdiği parçalar ile insanları bulundukları yerlerden başka diyarlara götürebilme gibi bir sese sahip nadide sanatçılardan!!!!

sigirlar fena halde insana benziyormus

efendim, geçenlerde okuduğum bu haberde, siğirlarin insana benzediği; filhakika altı yıllık çalışma sonucu elde edilen sığırın gen haritasından elde edilen bilgilere göre oran hayli şaşkolozluk durumları yaratıyor: tam yüzde 80 oranında sığır milleti, biz fanilerin tıpatıp aynısıymış..


sığırların bi’ şekilde insanlarla olan benzerliği uzmanlarca onaylanıp kanıtlandığına göre; şimdi sizlere vereceğim örneklere kızmaca darılmaca yok..


etinden, sütünden yararlandığımız bu güzide hayvan arkadaşlarımıza, güncel yaşantımızda pek bi’ haksızlık ettiğimizi düşünmekteyim ve kahrolmaktayım.. şöyle ki: yukarıda


fehime halam’ın yavrularına kızdığı zaman ‘sığırlarr” diye ünleme örneklemi bi yana; sevdiğimiz birisine takılırken, altı aylıktan bir yıllığa kadar olan erkek hayvan olan dana kelimesini kullanırız çoğu zaman.. bknz. “hele danaya bak danaya! Örtmenin karşısında nasıl da geviş getirir gibi sakız çiğniyor.” v.b…


bi’ de yine sığırgillerden olan ve işe koşulan tosun olup, kendisine ÖkÜz denilen bir kitle var ki; bu arkadaşlarımızın günlük konuşma dilinde mütemadiyen kulaklarını çınlatırız yani.


for example:


erkek: hayatım bu elbise seni kilolu mu gösterdi ne!


kız: Öküzsün selamiiii..


tabii bu örnekler uzar da gider.. sığırların insanlara ne kadar benzediğini hattı zatında, onlarla pek bi’ kanka olmamızın ardındaki büyük sır perdesi böylece aralanmış olmakta..


efenim saygılarla!


tahakkum

yeni clio reklami

yer cekimine karsi gelmek

sırt üstü uzanarak kendimizi yerin çekiminden koruruz... bu da bi işe yaramazsa, yüzümüzün kırışıklıklarını açmak için estetikçinin kapısına dikiliriz..eh bu da olmazsa artık yaşlanmışız demektir..

jaiku

eskiden davetiye sistemiyle yürüyen ve herkesin üye olamadığı, twitter'a benzer, kişilerin o anda ne yaptığını kısa mesajlarla paylaştıkları siteydi.


google jaiku'yu aldıktan sonra herkese açmış, twitter'da olmayan birçok servis ve imkanla üye sayısını arttırmıştır.


webte ihtiyaçlarınıza göre hangisinin sizin için daha uygun olduğunu öğrenebileceğiniz yığınla bilgi var.


ama genel olarak herkesin söylediği, eğer bu nanoblogging/mini-blog işleriyle ilgileniyorsanız iki servisten de hesap almanızdır.


twitter'da olmayıp jaiku'da olan özellikler,


twitter updatelerinizi(twitter rss feeds) jaiku'da gösterebilmeniz, böylece insanlar jaiku'nuzu ziyaret ederken twitter'da paylaştıklarınızı da görebilir.


jaiku'nun lifestream denen bir özelliği olması, bu özellik sayesinde günlük aktivitelerinizi başka programlar kullanarak paylaşabiliyorsunuz. flickr kullanarak fotoğraf ya da last.fm'le şarkı gibi.


ilhan irem

70.lerin uçuk punk kişiliği aynı zamanda aşk adamı hepsi bi yana delinin teki evinde teknolojiye ait hiç bişi bulundurmamakta hatta ampule bile karsı kendısı mum ışığında yazmakta tüm o muhteşem şarkıları tipik bi deli işte aaa pardon delilere hippi diyolar değilmi şimdilerde

embesil

angut

daha fazla başlık!
ydusozluk ydusozluk ydusozluk