yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

11 + 17 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

kek

itle it olmak

köpekle köpek olmaktır, ama olunmamalıdır.çünkü it herzaman ki gibi itliğini yapıp havlayacaktır.oysa akıllı insanın onun havlamalarına karşılık verip uğraşmaması gerekir.o kendi havlasındır.

amfi tiyatro

roma döneminde gladyatörlerin dövüştükleri yere verilen ad. antik yunan dönemindeyse çoğunlukla sanatsal içerikli gösterilerde kullanılmıştır. gösterilerin, arenanın günümüzde amfi tiyatro olarak adlandırılmasının asıl nedeni de budur. amfi tiyatrolarda günümüzde tiyatro ve konser gibi etkinlikler düzenlenmektedir.


ülkemizdeki örnekleri için;


(bkz:aspendos)


(bkz:efes)


ek bilgi; okulumuza 2500 kişilik amfi tiyatro yapılmasının gündemde olduğu ve hastane inşaatı tamamen bittikten sonra amfi tiyatro inşasına başlanağı gelen bilgiler arasındadır. (u: ydü sözlük haber ajansı sundu, swh.)


3 kasim 2007 fenerbahce besiktas maci

saat 19:00 da kadıköy şükrü saraçoğlu stadyumunda başlayacak maçtır. fenerbahçe 7 senedir kendi evinde yenemiyor beşiktaşı. bu durum olumlu bir motivasyon sağlıyor fenerbahçeli futbolculara, ama öte yandan buyuk de bir stres yaratıyor.


fenerbahçe de kezman, beşiktaşta da tello oynayamayacak sakatlıkları sebebiyle.


fenerbahçe bu sezon oynadığı buyuk maçlarda guzel top oynuyor ve iyi sonuçlar alıyor, birde buna kadıköy faktörü eklenince galibiyete daha yakın gibi görünüyor bu maçta..


eğitimsiz eğitimci

tüm eğitim ve öğrenim hayatımda mutlaka karşıma çıkmış, hiç bir boka sap olamayıp haydi en azından eğitimci olayım denilen türde eğitimcilerdir. (*) gerçek eğitimcilere laf sokarlar, neticeye değil hep haticeye bakarlar, bazen de fazla haticeye bakarlar.


değişik bir versiyonu için; (bkz:herbokolog)

blink 182

şöhretlerini daha çok all the small things,what's my age again,girl at the rock show gibi punk parça ve eğlenceli kliplere borçlu olsalarda bana göre en güzel parçaları i miss youolan yarı punk çeyrek rock çeyrek metal olan grup..

terkos pasaji

taksimin bir numaralı gözde pasajlarından biridir. mekan ünlü markaların ihracat fazlasını ucuz bir etiketle müşteriye sunmaktadır . gayette kalitelidir kıyafetlerdiir.

ydu bilgi islem

ydu inovasyon merkezi açıldıktan sonra ne iş yapacaklarını merak ettiğim, eskiden okulumuzun sitesini yapan, bilgisayarların desteğini ve parça teminini piyasadaki firmalardan yapan ydü birimi.(u: yine de buraya kadar getirmişsiniz)(u: hiç yoktan iyidir.)


ydü bilgi işleme ulaşmak için;


tel : (0392) 223 6464 veya (0392) 680 2000 telefonlarını çevirdikten sonra aşağıdaki dahili ile yetkili kişiye ulaşabilirsiniz.


bılgı ışlem (339)
339 ali Özgen


339 amber yusuf


339 Ömer gümüş


339 ramiz salama


339 şerife bahçıvan


339 zeliha ılişen

bangkok dangerous

lafmacun org

belki de şifrenizi unuttunuz? kısmına tıkladığınız zaman balık hafızalı yazar başlıgı altında size şifrenizi tekrar hatırlatamayacaklarını söyleyen sözlük..
daha fazla başlık!
ydusozluk ydusozluk ydusozluk