geniş aile nin sevilen karakteri zekayi nin en meşhur lafıdır.kısa sürede toplumuzdaki zekkk lerinde ağzına iyiden iyiye dolanmıştır.
çocuğu büyüdükten sonra hızlı bir şekilde gece hayatına girip, alkolü fazlasıyla kaçırmış zenci gırtlaklı pop şarkıcısı. bir hayranıyla dudak dudağa kadrajda yer almışlardır.
benim bildiğim ve kullandığım anlamıyla gıcık olmak, kıl olmak, sinir olmak.

gariptir ki, insanlar bu deyimi sevmek, hoşlanmak, beğenmek anlamında kullanıyorlar.(u: ben de mi var bi gariplik?)(u: swh)
batı da eğitim almış ve ülkesi hindistan a gelip iki defa başbakanlık yapmış ilk kadın politikacı. 1984 te bir suikast girişimiyle hakkın rahmetine kavuşmuş kendisi.
24 saat açık ve benim uğrak yerim, hafta sonları saati 2,5 ytl de olsa ; akşama kadar gidebilecek mekan
ıngiliz müzik grubu blur'un solisti damon albarn ve tank-girl gibi çizgi romanların yaratıcısı jamie hewlett'in önderliğinde kurulan dünya'nin ilk sanal müzik grubu.

albümleri:

gorillaz (2001)

demon days (2005)

plastic beach (2010)
yandığı için kışın soğuğunda dahi mini etek giyebilen kadın, söldürülmesi için itfaiye hortumu yada herhandi bir hortum gerekmektedir
ana erkeklik hormonudur. er bezlerinden salgılanır ergenlik döneminde sakalların çıkması koltuk altı ve diğer kısımların kıllanmasını sperm olusumunu sesin kalınlasmasını saglar.hipofiz bezinin kontrolünde calısır