gazı veya $i$kinliği olan bir insan müsveddesi bulunur. zaten bu konumdaki $ahısın her an osurabilitesi çok yüksektir . masum masum duran bu $ahsın karnına yava$ca bir tekme sallanır ve osurması sağlanır . buradaki önemli nokta tekmenin hızını ve $iddetini iyi ayarlamak aksi hade istenmeyen durumlarla kar$ıla$abilinir. bu sekilde piclik duyguları zirveye ula$ır . osuran $ahıs tarafından ilk ba$ta yadırgansa da sonradan rahatladığı için güzel bir piclik olarak kabul edilir .
13 kişinin öldüğü son duyuma göre 100 den fazla yaralının olduğu terör örgütü pe ka ka nın yaptığına şüphe olmayan patlama..
eski maliye bakanı kemal unakıtanın oğlu, türkiyedeki mısır likit yumurta gübre gibi hükümet destekli işlerin prensi, paralarımızın nereye gitiğinin adresi, ve yeni kek fabrikasının ismini ne koysam diye düşünen kişi..
temel bir gun kahvede otururken dursun içeri girmiş

temel:-hoş geldin dursun nerelerdesun gozikmisun hiç?

dursun:-napayum temel amerikaya gittim çalişmaa ama gorecen amerikayu heryer para yerdeki paraları toplasan zaten zengin olayusun

temel:-e o zaman bizede bi iş ayarla bizde gelelum oraya

dursun- tamam temel ben gidince ucak biletinu yollicam sana sende atla ucaga gel

neyse aradan 1 ay gecmiş dursun temele yollamıs bileti temel bin mişş uçaga jfk airporta inmiş indiği gibi yerde 100 dolar gormus dusunmus dusunmus kendi kendine demişki sonra

-daha ilk gunden işe mi başlanur yuru temel boşver
açılış gününde ruhsatzlıktan içki satamadığını duyduğum cafedir!!zenci kardeşlerimizin partilerinin yapıldığı yegane yerdir(u: bob marley..)(u: zenci kelimesi türkçede ırkcılık içermez!! :))
bende zerre kadar bulunmayan,sorumluluk sahibi insanların baştacı ettiği sosyal olay
16 yıldır hugo'yu sunan (u: ki sanırım şu ara sunmuyor) ve hiç yaşlanmayan oyuncu,ses sanatçısı..

1970'li yıllardan beridir şu tipdedir kendisi: http://www.diziler.com/biography/6efc8a4ecd8e0a30c534636a35a988fd.jpg

ayrıca; (bkz:tolga abi)
son kuşak mutlimodal* bir antidepresan ilaçtır. çok fazla yere etkisi vardır. dikkati toplamaya yardımcı olur. bilişsel işlevleri arttırır. ders çalışmak için bonibon gibi üç beş atılır aslında şaka şaka.