yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

10 + 11 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

10 nisan 2008 besiktas ct galatasaray cc uleb kupasi ceyrek final maci

uleb cup ta ilk sekiz takıma giren 2 türk takımının çeyrek final mücadelesi. italyanın torino şehrinde yapılacak maçta slogan, bir torino gecesinde 100 yıllık derbidir. maç 19.30 da başlayıp 24 ekranlarından seyredilecektir. uydusu yada digiturku olanları çok kıskanıyorum bu arada(u: sımayl) isteyen olursa iki takımın taraftarları olarak kardeşçe cadının evinde seyredebiliriz, arzu eden ulaşsın bana..

eczacilik fakultesindeki kantinci apla

bir top kek istiyorum diye defalarca kasanın yanında bağırdığım halde kasada 2 tane top kek okutmuş ve daha sonra 2 tane alsan diye ısrar etmiş ve beni deli etmiştir.


entrylerde gulmek

pamuk prenses

bizim aska ihtiyacimiz var

betten 15000euro vurmak

airties

türkiye piyasasında yeni yer edinmiş wireless ürünlere sahip şirket...access point ve harici usb modemleri güzel ayrıca kutu içerikleride zengin..fiyatlarıda 2 haneden yukarı çıkmıyor..

sevgi anlasmak degildir muhendis de sevilir

(u: ukde veren citikaplumbaa)


yerine göre doğru yerine göre de o bir mühendis ayşe kendine gel denilmesi gereken durum.(u: swh)

sozlukteki bosluk

tens

deri üzerinden elektrikle sinirleri uyaran cihazdır,genellikle fizik tedavide kas gevşetmek ya da kilo vermede kullanılır.9 volt luk pille çalışan küçük alet gitgide azalan hafif bir karıncalanma hissi uyandırmaktadır,fizik tedavide genellikle problemli bölgeye 15 dk lık seanslar halinde uygulanır,galvani-faradi kadar etkili olmasa da faydalı olduğu düşünülmektedir
daha fazla başlık!
ydusozluk ydusozluk ydusozluk