kurtlar vadisi serilerinden biridir. kurtlar vadisinin topacıve kurtlar vadisi tatildeyakında çevrilecektir sanırsam. efenime söyleyiyim, dizi başlayalı uzun zaman olmasına rağmen nasıl olurda hala başlığı açılmamış diye beni ağzı açık bırakmıştır . (u: ah sinek kaçtı)kurtlar vadisinin eski bölümleri gibi güzel olmasada fena olmayan dizidir hani. tabi son bölümde polat polendar sıpaydır men edasıyla bilmem kaçıncı kattan aşşağıya atlamıştır ,tahminimce elinden ağlarını atıp binaların arasından kaçacaktır. çüştür hatta ohadır bi dizi ancak bukadar saçmalanır.
genclerbirliğinde oynarken ileride büyük bir klube geleceğini ve bunun fenerbahce olmasını istediğimi söylediğim insan.galatasarayı tercih ettiğinde cok üzülmüştüm.hala begenirim ümit karanı.iyi bir golcüdür netekim.

ayrıca halen ümiti sevmeme neden olan bir röportajıda söyle:

-sol görüşlü oldugunla ilgili haberler cıkıyor buna ne diyeceksin?

evet.devrimciyim.bunu rahatlıkla söylerim. çoğu arkadasımız siyasi yapısını rahatlıkla acıklıyor.bence en doğal haklardan birisi herkesin kendi hür düsüncesi ve görüsü var. bende sol görüşlüyüm.ve bunu asla saklamadım. bizi bir arada tutan galatasaray aşkıdır.
tavsiye üzerine üye olduğum bir film oylama, en sevdiğin filmlerin listesini yapma, onlara göre tavsiye edilen yeni filmler bulma sitesi. zannediyordum. meğer adi bir arkadaşlık sitesiymiş, mail kutum buradan gelen saçmasapan davetlerle dolunca farkettim. sürekli bir eşleşme halindeler, insanlara size evet diyorlarmış, sende evet dersen arkadaş oluyorsun. site bunu sürekli gözünün önüne getiriyor, film oylucağına insan oyluyosun. bir de bir film quizi var, listedeki filmlere puan veriyorsun ve verdiğin puanlara göre adamlar sana hayatının aşkını buluyorlar (!). bir film sitesinde bu nasıl bir abazalıktır, ömrümde bu kadar arkadaşlık teklifi almadım yahu. bir de araplar basmış siteyi, aman yarabbi, bıkmadan otomatik mesaj gönderiyorlar. uzak durun.
ingiliz progresif, klasik, senfonik rock grubudur. ''from the begining'' parçası mutlaka dinlenilmelilerdendir. (u: hehe)
yaptıkları ses sistemleri ile beğenimi kazanmış marka. herkese şiddetle tavsiye ediyorum...
-bir ezel akay filmi ( mutlaka izlenmeli)

- türkiyede eleştiriye karşı toplumsal tahamülsüzlüğün eskiye dayandığını düşündürten soru gibi film adı..
water (en): su (tr) votır

not: bu basligi ben acmadim ama acan kacmis bos kalmasin maksat..
sözlüğün bana uzun zamandır verdiği en sert uyarının başlığı .. bu işe yetkin yok , görüntüleyemezsin tarzı bir tepki verdi ki , bi süre huyuna gitmeye karar verdim ..

edit : kaynak tarayıcınız tarafından açılamaz demiş tam olarak . ciddi bu sefer sanırım .
tum zamanlarin süper bi şarkısı. sözleri...

load up on guns, bring your friends

it s fun to lose and to pretend

she s overboard and self assured

i know i know a dirty word

hello (x16)

with the lights out, it s less dangerous

here we are now, entertain us

i feel stupid and contagious

here we are now, entertain us

a mulatto

an albino

a mosquito

my libido

yeah

i m worse at what i do best

and for this gift i feel blessed

our little group has always been

and always will until the end

hello (x16)

with the lights out, it s less dangerous

here we are now, entertain us

i feel stupid and contagious

here we are now, entertain us

a mulatto

an albino

a mosquito

my libido

yeah

and i forget just why i taste

oh yeah, i guess it makes me smile

i found it hard, it s hard to find

oh well, whatever, nevermind

hello (x16)

with the lights out, it s less dangerous

here we are now, entertain us

i feel stupid and contagious

here we are now, entertain us

a mulatto

an albino

a mosquito

my libido

yeah
butun bir dönemin emeği - sıkıntısı, stresi birden üstünzden kalkar gider. dolarlar saçarak aldığınız 'sınav giriş belgesini artık kesip biçerek çöpe yollayabilirsiniz. eve gelirsiniz(u: yada yurda) ders notlarını duzenleyip kaldırıp bi kez daha rahatlarsınız(u: orgazm tadında). sonra valiz toplama merasimi başlar ki aslında en buyuk keyif budur.

bunun update versiyonu da vardır ama henüz o mertebeye erişemedim = okul hayatındaki son finalden çıkmak olarak adlandırabileceğimiz bu neşeli aktiviteyi tez zamanda yaşamak nasip olsun herkeşlere
vakt-i zamanında ateri salonlarının vazgeçilmez oyunu olmuş, bir çok kişiyi birbirine düşürmüş, ve benim de dahil olmak

üzere bir çok kişinin rüyasına girmiş snk firmasının yaptığı beat em up oyunu
sözlğümüzde sürekli yaşanan, artık başlıkları takip edemeyeceğimiz hıza erişen trafiktir. (u: maşallah) (u: çok kalabalık buralar)
'kötü şeyler olur' ya da 'c'est la vie' anlamına gelen amerikan deyişidir. kişinin kontrolünde olmayan ve genellikle kötü sonuçlar doğuran olaylar için söylenir. kötü şeylerin ortada belirli bir sebep olmadan da insanların başına gelebileceğine işaret eder.