sanki hiç geçmeyecekmiş gibi gelen günlerdi.şimdiyse çok hızlı geçtiğini düşündüğüm pişmanlıkla biran evvel geçmesini istemek arasında kaldığım anlar.dengesizliğin gittikçe arttığı günler.
cevap alamadığında insanın kendi kendine sorduğu sorudur kendileri

cevap verseler iyi olacaktır

bilgim dışında dönen şeyler beni geriiiii
her sene ders kayıdında nolur bu sene olsun diye beklediğim olay ama olmuyo yarım güne bile razıyım
descart ın suçla ilgili tanımlamasında cezelendırmayı esas moment olarak kullanması.şöyle gibi;

suçu belirleyen çizgi cezalandırılabilir olmasıdır.suçun faili onun fiili sorumluluğunu taşıdığından cezalandırılır ve suç meydana gelmiş/işlenmiş olur.

yani suç cezalandırıldığı için suçtur.ceza yoksa suç da yoktur.

newton olmasaydı yer çekiminin etkileri ve ona bağlı ortaya çıkmış bütün pozitif bilim kaynakları domino taşı etkisiyle yıkılırdı.

şüphesiz birileri böylesine doğa kaynaklı bir çekim gücünün varlığını ortaya koyabilecek keşifler yapardı ama -şimdiki zaman- içerisinde yaşadığımız an gözönünde tutulduğunda ;

değil başka birinin bu keşfi yapması yine newtonun bir saniyelik gecikmesi dahi farklı sonuç doğururdu.

(bkz:kaos teorisi)
elektrik üzerinde aciyip deneyler yapmış, elektriği kıtalar üzerinden iletmeyi başaracak teknolojiyi geliştirmeyi bitirmesine ramak kala elektrik kablosu üreticileri tarafından öldürülmüştür.(u: la sen bizlen taşak mı geiyon dopaç denilerek)(u: ekmeğimize göz mü diktin ulan allahsız da demişlerdir)

red alert serilerindeki tesla kulelerinin isim babasıdır.
-seni seviyorum

-neden ben?

-seni seviyorum

-sağlık olsun!

-seni seviyorum

-böyle insani duygular barındırman güzel.
condom markasıdır. türkiye ye geldiği vakit çok tutucağına inanırım.

müşteri: abla skin versene.

eczacı bayan: ??? o.o

m: skin.

e: :/ wtf

m: condom be

e: hee

m: .....

birde şöyle bişiler gelir akla..

skin prezervatifleri, takin skin.

birçok slogan bulunabilirliği olan marka.

birde türkiyede çok ilgi çekiceğine inandığım reklamları var. ki ağda buldum bu reklamı milletin pornoları arasına girmiş :)

http://www.youtube.com/results?search_query=skin+condom&search=search

Direkt video linki verilemiyor büyük harf kullanılamama hedesi..
(bkz:efsane)

the beatles, ıngiltere'nin liverpool kentinde kurulmuş bir müzik grubudur. the beatles hem sanatsal hem de ticari başarılarıyla tarihte büyük bir üne kavuşmuştur. modadan müziğe kadar geniş yelpazede bügünkü gelişime payları büyüktür. grup, birçok satış rekorları kırıp(yaklaşık bir milyar plak) elliden fazla şarkisıyla liste başarısı göstermiştir. amerika'da büyük bir başarıya ulaşmış ilk ıngiliz grubu olmuştur.

the beatles, kendi materyallerini besteleyen ve birçok müzik tarzını içeren ilk rock akımlarındandır. birçok yeni müzik tarzına kapı açan grup aynı zamanda birçok yenilikçi prodüksiyon tekniklerine de öncülük etmiştir. 1965 yılının aralık ayında çıkardıkları rubber soul ve 1966'da çıkan revolver popüler müzik için devrim niteliğinde iki albümdür. 1967'de çıkardıkları sgt. pepper's lonely hearts club band albümleri genel olarak ilk kendilerine özgü tarzdaki albümü olarak görülür. grubun giysileri, saç tarzları, müzik enstrumanı seçimleri, etkin oldukları dönemin modasını belirlemiştir. grubun bu etkisi de, müzik sahnesini aşıp sosyal ve kültürel bir devrim niteliğine ulaşmıştır.

(u: vikipedi)
mahmut tuncerin günlerden bi gün bakkala gidip bakkalı esir alması sonucunda ortaya çıkmıs şarkımsı bir türkü... saka gibi yaa

bakkal amcaa bakkal amca

ne var

yağın var mı?

var var

unun var mı?

var var

şekerin var mı?

var var

ne duruyorsuuuuun?

ne yapayim?

helva yapsana, helva yapsana, helva yapsana vay vay helva yapsana.
hiç bir anlam içermeyen , na-nitelikli en azından açıklacı niteliği olmayan .

x - bu domatesleri bıçakla mı keseyim sence ?

y - ne renk ?

x - ...

bakınız ne kadar anlamsız . -di mi börgır ? -yes,ofkors.
an itibarı ile devam etmekte olan organizasyon..(u: howard&kidd doğu alır)(u: zaten shaq,tmac,carter,garnett yok..)herşeye rağmen iverson ve kidd'in dönüş yaptığı all star olmuştur,tabi eksikler kabak gibi ortada..ne shaq'ın havası,ne carter'dan smaç beklentisi nede tmac'in donuk yüzünü görememe üzsede beni dwight howard az da olsa tesellim olmuştur..nitekim kobe'ninde sakatlığı sebebi ile pek parke üstüne çıkmaması da tuz biber oldu..aynı zamanda 3'lük yarışmasını Jason Kapono 25 puan ile rekor kırarak kazandı,yine dwight howard smaç yarışmasını gerçekten güzel hareketler ile kazandı,3'lü ekipde amiral robinson&tim duncan ve wnba'den bir ablam ile spurs kazandı,skill parkurunu kim aldı hatırlamasamda yine 25 saniye ile rekor kırıldı bakalım son organizasyonu batının yıldızlarına karşı doğu alabilecek mi?(u: alır len tabi)

edit:jet li de gelmiş bu arada(u: heheeehhe)(u: sımayl)(u: bu ne saçma edit lan)

edit2:arnold schwarzenegger de gelmiş..(u: eee yani??)

edit3:tony parker olmayınca eva longoria gelmemiş..(u: ama aradı beni)

editbüdüt:bu arada howard ne koydu yao'ya...(u: evet sıkıldım kimsede yok sözlükte)

son edit:doğu maçı kazandı,lebron mvp oldu...
şuanda 2. sezonunda olmakta olup dünyanın en çok harcama yapılan dizisi olma özelliğini taşıyan süper dizi..
(u: ukde:derias)

dangalaklığın son evresidir...ceninlerden alınan genç hücreleri yüzüne gözüne şırıngalatmıştır...oha diyoruz,pes diyoruz,bu kulaklar daha neler duyacak,bu gözler daha neler görecektir acaba...
dipteki not

(u: birinin ukdesiydi, galiba legallize) (u: olmayadabilir, lütfen çağrı merkezine başvurun, ukdenin sahibi aranıyor)
psikiyatride kullanılan en geniş kapsamlı tanı kitabıdır. apa'nın (u: (american psychiatric association) geliştirmiş olduğu bir tanı kriterleri kitabıdır.

açılımı :'diagnostic and statistical manual of mental disorders.'
yağ çekmiş, yanmış yağda kızarmiş veya pörsümüş olarak tadılabilecek, asla ve asla oh bugun güzelmiş dedirtememiş başarısız patates kızartmasi.