yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

5 + 8 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

karsi devrim

tenay kuruyemis

dereboyundan girnekapısına doğru giderken sağda olan sürekli iş yapan bir market ve kuruyemişçi olan ayrıca köşklüçiftlik mahallesi muhtarının (u: dereboyu)sahibi olduğu biraz kazık bakkalımsı marketimsi

parfum

güzel koku.


zamanında yıkanmaktan haberi olmayan ve bunun sonucu olarak pis kokan inasanlar bu kokularını kamufle edecek çareler aramışler ve çiçek özlerinden parfümü ortaya çıkarmışlar diyorlar.

mark regev

yüzsüzün önde gideni, ısrail sözcüsü.


snow: türkiye ile ticaret ve turizm alanında ilişkileriniz vardı ve onlara ödülü türkiye’den gelen gemilere saldırıp, türk vatandaşlarını öldürerek verdiniz. bu dost kazanmanın harika bir yolu değil mi?


regev: evet bu gerçekten çok talihsiz. son birkaç aydır türkiye ile olan ilişkilerin geçmişteki gibi pozitif bir atmosferde olmadığı aşikar. biz türkiye ile daha pozitif ilişkiler istiyoruz ve türk hükümetinin de aynı şekilde hissetmesini umut ediyoruz.


snow: yani türkiye’den özür dileyecek misiniz?


regev: ne için?


snow: vatandaşlarını öldürdüğünüz için...


falim sakizi

hacbi

dna

ydu durak

pek super olmayan super kahraman

download hastasi vicdansiz ev arkadasi

download hastasi vicdansız ev arkadaşı, insanı intiharın eşiğine getirmese de bilgisayar kullanmaktan soğutur efenim. hiç dinlemeyeceği bir şarkıyı bir kerelik zevk için dahi olsa indirir bilgisayarına.. sayısız kez izleyip ezberlediği filme birde bilgisayarında yer vermek ister ve bu amaçla onu da indiriverir. e nolur bu durumda, ortak kullanıma hizmet eden 512 hızlı internetin anuğaa konmuş olunur, basit bir yutüb videosu dahi izlenemez olur.. umrunda mıdır download hastasi vicdansız ev arkadaşının? asla.. o devam eder bilgisayarını doldurmaya
daha fazla başlık!
ydusozluk ydusozluk ydusozluk