yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

10 + 10 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
ydusozluk ydusozluk ydusozluk
 • 24 mayis 2008 mercimek koftesi ve sivi un helvasi partisi

  11 mayısta yapılması planlanan ama benim aniden formulaya gitmem sonucu(u: ehe) iptal edilen partinin 24 mayıs cumartesi günü saat 6 da yapılacağını sevgili ydusozluk yazarlarına duyurmayı bi görev bilirim.. isteyen tüm yazarlar cumartesi günü saat 18:00 de savunma makamının evine teşrif edebilirler.


  edit: şu an 15 kişi kadar yazar geleceğini belirtmiştir. diğer yazar arkadaşlar gelmek isterlerse ev adresini bana mesaj atarak öğrenebilirler..
  18.50 itibari ile tüm kadronun toplanması ile mercimekli köfteye baslanmıstır.simdi ise whitesnakee ısrarlarla un helvası yaptırılmaktadır.bir yandan da düzenlenen pes turnuvasında büyük kapışmalar yaşanmaktadır.


  tamam sıvı ama yeter ya dediğim durum.gelmeyin üstüme.bugün çok yorgun olduğum için ve de bana zorla zaten yaptırıldığı için ki bende madem söz vermiştim ayıp olmasın diye o halde yaptığım (u: ki yandığım için canım yanıyordu) genede un helvasını yaptığım ama suyunu çok az fazla koyduğum için sıvı olan helva sonucu maruz kaldığım işkenceli gece (u: swh) (u: bu halde yaptım ya ona bakın siz) (u: ayrıca sıvıda olsa tadı güzeldi yaa)
  un helvası 2 saat sonra soğuyunca kıvamına gelmiştir bu şekilde tek başıma gümletmişimdir çokta süperdi eline sağlık whitesnake.. 17 kişinin katıldığı çok miktarda geyik döndürdüğümüz, eurovisionu izlediğimiz ardından pes turnuvası yaptığımız eğlenceli bol kahkahalı bir çakma zirvemsi olmuştur..
  mercimek köftesi asıl adıyla malhıtalı köfte. ılk defa bu kadar fazlasını yaptıgım yoruldugum durum ama sonunda aldıgım övgüler ve gecirilen mükemmel zaman ve üstüne yedigim un helvası her seye deger dedigim güzel zaman.
  goodnessin mercimek köftesinde bir deha olduğunu öğrendiğim(u: süperdi ellerine sağlık) whitesnekein helvasının nazara geldiği(u: aslında içine özel maddeler katmadığı için oldu)(u: eminim) ve katı hale erişememesi geyik konusu olan (u: yanlız sıvı olsada tadı gerçekten güzeldi)(u: helvayı bardakla içmekte helvaya ayrı bir tad katıyomus onuda öğrenmiş olduk!!!!)zevkli eğlenceli parti!!!!