3 yasindaki cocuklar gibi konusan kizlar – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
bütün cadılıklarına ragmen karsısındakine kendisini şirin göstermek amacıyla cıkarttıkları ses tonu.cogumuz yeriz ve konusmanın cazibesine kendimizi kaptırırız.
erkeklerin narin, çaresiz, savunmasız, hiçbir şeyi tek başına yapamayan, kendilerine ihtiyacı olduğunu hissettiren kadınlara düşkünlükleri sonucu ortaya çıktığını düşündüğüm davranış. etrafınıza bakın, kızlar sokak kedisi/köpeği taklidi yapamayacaklarına göre çocuk taklidi yapacaklardır elbet. kız karanlıktan korkar, tek başına markete bile gidemez, gece yalnız uyuyamaz vs, bu durum erkeğin koltuklarını kabartır, kızın ona muhtaç olmasını sever. kız da iki babişko, agucuk gugucukla bütün işlerini gördürür, aslan gibi sevgilim var diye ortalıkta dolaşır.
kaşar kızlardır kendileri.kendilerine cok guvenirler.istediklerini yapabilmek için her yola başvururlar.genelde akrep burcudurlar.
itici gelen kız modelidir ki bu eylemi yaptığı an kendisinin sevimli gözüktüğüne inanır...ama çoğu kız bu konuda yanılır.
burdan bu kizlara sesleniyorum;

gelin size bebelere balon abiniz balon alsin pamuk seker alsin (u: muhahaha) (u: zuhahaha) (u: puhaha)

ayrica burdan belediyeye sesleniyorum;

lutfen bu kizlari zehirleyin ve toplu itlaf edin lutfenn lutfeeen (u: hihi)
hele hele bu kızlar birbirleriyle toplu taşıma araçlarında(metro, otobüs) konuşuyor iseler beyin intihar et komutu verir.fecidir.