aragones için devam mı tamam mı maçı olması muhtemel karşılaşma. bu güne kadar deplasman maçların da alınan kötü sonuçlar ve kötü futbol, yönetim ve taraftarı pek bir derinden yaralamış gereksiz taraftar toplukları tarafından kahkaha konusu olunmuştur. şanlı fenerbahçem 20 yıl sonra bu kadar kötü bir grafik çizmektedir. sakatlıklar da bu sonuçlara sebeptir ama büyük bir takım sakatlıkları çok bahane etmemelidi. 21,45te star tvden naklen yayınlanacaktır. yanlız digiturk d smartve belediye yayını kullanmayan evlerde yani uydu antenibulunan evlerde izlenemeyecktir her maç olduğu gibi. bu akşam kaleyi fenerbahçenin genç ve tecrübesiz kalecisi volkan babacankoruyacaktır. sivas maçında iyi oynamış kritik pozisyonlarda guzel toplar kesmiştir yanlız bir şampiyonlar maçına çıkması için çok erkendir üstelik bu kadar kritik bir süreçte. umarım fenerbahçe mabedinde oynayacağı bu karşılaşmadan alnının akı ile çıkar ve grupta ki ilk 3 puanını alarak iddaasını sürdürür.
0-0 beraberlikle sonuçlanan maç olmuştur.bu sonuçla fenerbahce g grubunun 4.sırasına demir atmıştır bir anlamda.

maç boyunca hiç bir atağı olmayan fenerbahçede takıma bu sezon katılan daniel guiza takımın en yürekli ve savaşçı futbolcusu olarak göze batmıştır.göze batmasının sebebi de 90.dakikada korner atmaya dahi gitmek istemeyen takım arkadaşlarının anasına sövmesidir.bu hareketiyle gönlümüzü kazanmış,bir anlamda bizim yerimize de analarına sövmüştür çocukların.

-----

sayın aragonesten kimse daha fazla futbol bildiğini iddia etmemektedir.zira edemezlerde,ama görünen odur ki fenerbahçe kanatlardan oynamaya çalışan kanatsız bir takım haline gelmiştir.sol kanatta sanırım emre belözoğlu vardı bu maçta.emrenin ne soldan bindirmeye ne de roberto carlosun kademesine girmeye takati vardı.hakkını yememek lazım birkaç pozisyonda direnç gösterdi ama malüm maçlar 90 dakikadan oynanıyor.son 5 dakikada giren uğur boral çırpındıysa da terleyemeden maç bitti . evet kesinlikle uğur ile başlanmalıydı.

-----

bir takım 1 sene , hatta ne 1 senesi , 5 ayda bu hale nasıl getirilebilir?yönetim veya her kimin eseriyle bu tablo bir kitap yazmalı ve imza günü düzenlemelidir.geçen sezon şampiyonlar liginde inter,sevilla,psv,cska moskova ve chelsea yi evinde yenen forma bu forma mıydı diye düşünmeye başlıyor insan.burda hemen sakatlık bahaneleri girecek devreye ona da hak verebilirim bir yere kadar ama aslında geçen seneden farklı olan şey aurelio olabilir mi acaba?

-----

bu takımın adam gibi idman yapmadığı aşikar.gencecik gökhan gönül ki kendisi (u: geçen seneden yaptığımız izlenimler doğrultusunda) piston gibi çalışan , sağda sürekli gidip gelen , açık kapatan , adam eksilten ve isabetli orta yapan über bir sağ bek idi . ama fakat bakınız ki bu maç gördüğümüz gökhan gönül geçen seneki gökhan değil . bu adam ya sigaraya başladı ya da idman yapmıyor . bugün değil kademeye girecek , topa vuracak hali bile yoktu malesef.

-----

sakatlar düzelip , takım oturunca , biraz da form tutunca bu takımın iyi işler yapabileceğine inanılıyor.

(bkz:bu takım benim cinsel organımı yesin)

(bkz:bu takımı bu hale getirenler utansın)