evet efendim bu böyle bilinedir . 327nci dönem 2.tertip askere gidecek olmam hususunda heyecanım tavan yapmıştır.anti militarist bir yapım var olmasına mütevellit askerlik şubesinde vicdani retçiyim ben ulan diyememem sonucu ya kısa dönem er veyahut uzun dönem yedek subay olarak vatani görevimi yapacağımdır.
iki rakam ile 2 kişi olan sözlük yazarları...

bir diğeri şahsımdır... allah kolaylık versin-dir...
efenim...duygulanmamak mümkün müdür cereyan eden hadise karşısında..?mahlası malaz,nev-i şahsı pek bir şahane olan biricik yazar kardeşimize;ilkin ben ve ekibim bolca tebrikler iletmeyi kendimize bir borç naklediyoruz amma;hem -eli yüzü düzgün- hem de -pek bir dilli bu- klasmanına ayrılacak nadide çiçeğimiz entelektüel yazarımıza,her genç erkek türk vatandaşı gibi çalışma hayatındaki en muazzam engeli ortadan kaldırma yolundaki ilk büyük adımını gerçekleştirirken ve bir yandan da türlü ödünler verirkenden;ben ve ekibimi münasip bir süre zarfında unutmasını temenni ediyoruz.

lakin hal böyleyken bizler-geride kalanlar-askerliğini yapmamışlar-salaklar-ancak bu kati surette kaliteli kumaşlı yazar kardeşimizin kışladaki internet kafeden bolca entry yardırmasını beklerken,hayatın gerçekleri olgusuna karşı;akademinin romantik gözlüğünden sentetik önermelerde bulunmakla yetineceğiz.

not:lütfen ordu sırlarını internetten sözlüğe ifşa et ve biz de klon sözlük olmaktan öteye istihbari sözlük olalım.

not2:gülümse ve bizi unut.

not3:beni unut.

not4:sırf seni ağlatmak için türküler çığırıyorum.

not5:kına gecesi yap.

not6:evlen-çalış-çocuk yap-kredi al.

not7:seni çok seviyoruz.

not8:...ama harbiden...

not9:...valla lan..
kendilerine hayırlı teskereler dilemekten öte bir şey yapılamayacağı için hayırlı teskereler diyoruzdur hayıflanarak, hayatlarından fütursuzca (ç)alınan bilmem kaç ayı göz ardı ederek.