4t – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
finallerin bitmesiyle süslenip girne gecelerine akan,daha yeni tanıstıgım,ama keske bu kadar gec olmasaydı tanısmamız dediğim adam...
ayrica boyle bir tanim da vardir 4t hakkinda;

ermeni diasporası ıngiltere ve rusyanın destekleri ile türkiye'ye karşı politik bir cephe oluşturduğu ilk günden beri bu politikaları yine özellikle ingiltere'nin desteği ile gittikçe geliştirmiş ve bu siyasileştirme politikasının sonucunda 4t planını ortaya koymuştur.

1.t= tanıtma (ermeni soykırımını dünyaya tanıtma. bunun için terör kullanılmış ve türkiyenin yutdışındaki elçileri öldürülerek dünyanın bu olaya yoğunlaşması sağlanmıştır.)

2.t= tanınma (dünyanın çeitli ülkelerindeki lobileri vasıtası ile o hükümetlerin ermeni soykırımını kabul etmeleridir.)

3.t= tazminat (türk devletinden ermeni soykırımındaki sorumluluğundan dolayı tazminat alınmasıdır ki bu konuda abd'de davalar açılma aşamasına gelmiş, ılk etapta 8,5 milyar dolar civarında olacak bu tazminatın dünyanın diğer ülkelerinde de açılması ile rakamın 40 milyar dolara kadar çıkacağı bir çok ülkede dile getirilmektedir)

4.t= toprak (tarihsel ermenistan topraklarina geri donus.)
aylarca akın aknar baskısı altında yaşayıp hiç deforme olmayan ayaklı erkeklik hormonu.içkisi kumarı yoktur kızlar hemen evlenin bence.ama onu n.h ikna edersiniz çünkü kendisi bugüne bugün türkiye ye geçiş yapmayı başarabilecek yazarlar kategorisinde yer almaktadır diye sakın korkmayın gidin tanışın kaynaşın öğrenin öğretin.yoksa hepinizi mutanta veririm.aslında 4t de mutasyona uğramıştır ama ilk bakışta anlayamazsınız.ikinci kez bakın.
türkiye'ye gecis sarsıntısı yasadıgından dolayı eookanın kızları bana verme ihtimalide 4tyle birlikte sarsılmıstır.ama gitmesin 4t.bütün kızlar onun olsun,gitmesin.
liseden beri arkadaşım olan, hatta liseden beri onun esprilerine güldüğüm sıkı dostum, hatta bu bi gerçektir ki "lemanyak" dergisinde usta mizahçıların başdanışmalığını yapmış kendisinin mütevazı kişiliğinden dolayı bunu herkesten saklamıştır. sözlük için çok çok faydalı.bu arkadaşımızın değerini bilelim..!

not: yanyana geldiğimizde "bad boys" olarak adlandırılırız. (u: swh)
sözlüğün fikir babası, kaliteli, sakin insan.. düzgün sohbetiyle, nazikliğiyle takdirlerimizi kazanmıştır..