akp – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
gereksiz bişi liderinin ben pazarlamayı cok iyi bilirim dedigi anamızı alıp gitmemizi söyliyen parti
''bide bunları deneyelim'' anlayışının sonucunda tepemize çıkan, malesef inmek bilmeyen bir siyasi parti. turkıyenın eğitimsiz kesimi (ki çok buyuk bi kesimi) dinin de etkisiyle 22 temmuz 2007 de de yine akp yi iktidara taşıyacaktır. bizde daha çoook oturur konusurz, şöyle olmalı böyle olmalı diye..
ülkemizi adamakıllı yöneten tek siyasi olu$um.ayrıca ki$i ba$ına dü$en gayri safi milli hasılamızı 2500 dolardan 5500 dolara çıkaran,enflasyonu den dü$üren,imf borcumuzu 24 milyar dolardan 8 milyar dolara dü$üren,cumhuriyet tarihimizde atatürk'ten sonra gelen en büyük devlet adamının kurduğu yüce parti.ancak muhalefetler herzaman çok olmu$tur $ekil - a1 de görüldüğü üzere.

ayrıca 'meyve veren ağaç ta$lanır' cümlesini bana tekrar kabul ettiren bi$iy.
adalet ve kalkındırma partisi.....sanıyorum ki toki'nin misyonu ve gelir seviyesine yönelik politikatalarla ilgili fikri olmayanların sempati duyduğu partidir.

zira 840 ytl aylık gelir dediğin şey bir hanenin aylık geliriyse - ki bu rakamın açlık yoksulluk hangi sınırların neresinde oldugunu benden daha iyi bilecek insanlar vardır burada- kimedir bu evler? birkac sene ac durup ev alacaklara mı? yoksa gelirnin altında beyan verenler mi? üstelik diyelim gelirin bunun üstünde, diyelim 1500 ytl gelirin var, diger secenekleri de bir inceleyin biz de cahilligimizden kurtulalım. yok söz konusu afislerin hepsi yanyana dururken insan onlar arasında da bir tutartlılık arıyor, gerceklik konusunda.

ustelik olay mortgage ile de alakalı durumları da akla getiriyor ama orasını daha iyi bilenler söylesin etsin. memlekette oyulacak yer kalmadı millet ne mantıklar peşinde..