koc holding yönetim kurulu başkan vekili, Yapı kredi ve ford otosan yönetim kurulu başkanlıklarına, Fenerbahçe spor kulübü başkanlığı şerefini de eklemiş iş adamı. bugün itibariyle fenerbahçe'nin döviz borcunu düşük kur üzerinden tl olarak revize ettirebilmiştir. Kulübün ekonomik sorunlarını toparlama konusunda çok başarılı olduğu aşikardır. yakın zaman da sportif başarıyı da getireceğine olan inancım devam etmektedir.
Ailesinin tüm mal varlığını Fenerbahçe uğruna kaybedecek potansiyele sahip, ticarette başarılı ancak henüz spor alanında başarısı olmayan iş insanı.
göreve büyük ümitlerle geldikten sonra, lige başlayan fenerbahçe 'nin omurgasını oluşturan ve elindeki en önemli iki futbolcuyu satmış (*) (*) ve ilerleyen her haftada takıma birer ikişer adaptasyon sorunu yaşaması muhtemel futbolcu serpiştirmiş, dolayısıyla takımın hazırlık döneminde oluşmaya başlayan kimyası geri dönülemeyecek şekilde yok edilmiştir.
bütün bu yapılan hatalara rağmen sabredilmesi gereken phillip cocu 'yu kovarak günah keçisi ilan ettirmiş, akabinde de kendini bilmez, cahil fenerbahçe taraftarını dinleyip ersun yanal 'ı göreve getirerek en büyük hayal kırıklığı yaşatmıştır.

gün geçtikçe, kendisinden önceki başkan aziz yıldırım 'a benzemiş, çok kısa süre içerisinde de tamamiyle beyefendi kişiliğini bir kenara bırakıp, düzenin parçası olmuş, fenerbahçe spor kulübünün aktif başkanıdır.
Not: fenerbahçe.