amcalara pipini goster oglum – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
oğlu olduğundan dolayı gurur duyan tabi bunu ispatlayabilmek için cocugunu o yaşta sapıklıga iten baba.bunlar kızlarına neden hadi kızım gözter teyzelere ... demez oda ayrı bişi ikiside cinsel organ ama anlaşılmaz yrdum insanları işte
aslında toplum olarak ne kadar derin sosyal yaralarımız olduğuna örnektir.babanın kız çocuklarının evde oturması gerektiğine ve okutulmalarının bir işe yaramayacağına, zamanı gelince veririz bi kocaya düşüncesine inancıdır. erkek evlat sahibi olmayı meziyet sanmanın ve erkek adamın erkek çocuğu olur mantığının rezaletidir. aynı eylemin çocuk belli bir yaşa geldikten sonra yapılması çocuğun abaza olmasına delalettir zira kendisi de erkek olmayı bir meziyet zannetmeye başlayacaktır.

oysa kız çocukları daha hayırlıdır, gerçekten daha hayırlıdır. yanlış anlaşılmasın ama erkek çocuğunun bir yaştan sonra nereye saracağı malum değildir. eğitimle ilgisi var desek de, böyle bir babanın çocuğunun nasıl bir eğitime sahip olacağını düşünmek zor olmasa gerek ki büyük ihtimalle büyüdüğünde o da aynısını çocuğuna yapacaktır.