ankara'nın büyük alışveriş merkezlerinden olan akköprü migros'un yeni ismi yeni hali(u: artık yeniliğide pek kalmadı 4 5 yıl oldu sanırım)(u: ek bina yapılalı) ankaraya giden hemen hemen herkezin içerisine en az bir defa girdiği(u: zaten en az 1 defa girilir)(u: mantıksız bi yazı oldu burası farkındayım) ve vakit geçirdiği güzel keyifli eğlenceli alışveriş merkezi!!!!!
akköprü migros olarak anılırken ankara'da mantar misali biten alış veriş merkezleri arasında var olabilmek adına ek bina furyasına katılmış aynı zamanda adını ankamall olarak değiştirmiştir..
koskoca bir alışveriş merkezi.izmire oranla fiyatları cok uygun olup,içerisinde kfc barındırmasıyla gönlümü bastan fethetmiştir.ayrıca ankaralı tikky kızların ve bir ay yemeyip içmeyip dizel (u: okundugu gibi yazılır )(u: yazılmaz ama nasıl yazılır onu bilmiyorum )(u: swh) kot alan erkek milletinin piyasa yeri olduguda gözden kacmamıstır.
artık son zamanlarda liselilerin okuldan kaçıp piyasa yeri haline gelmiş olan alışveriş merkezi.daha elit olanı için (bkz:armada)
büyük küçük herkesin geldiği ailelerin kaynaştığı..gerektiğinde yemek yiyip film izleyebileceğiniz çoook ama çoook (u: boktan)bir yerdir..
metro ulaşımı sayesinde günün her saati kalabalık olan , bir kaç sene evveline kaar sadece orta kesime hitab ederken , şimdi lüks tüketime de imkan sunan alışveriş merkezi.