ask ozgurluk olmali – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
aşkta kısıtlama olmamalı.kocam,sevgilim istemiyor diye kadınlar yapmıyor,görmüyor,duymuyorlar.çalışmak istiyor kadın ama sevgilisi,kocası istemediği için çalışmıyor,arkadaşına gitmek istiyor gidemiyor,sinemayı seviyor gidemiyor,yazmak istiyor yazamıyor,mini etek giymek istiyor giyemiyor.bir insan bir şeyler istiyor ama diğer insan onu engellediği için istediklerini yapamıyor.bunun adınıda beraberlik koymuşlar.oysa aşk engellemelerle büyümez,aşk özgürlük olmalı..
böyle bir şey olabilir mi olamaz, zira bir kere sen kalbini hapse atmışsın, özgür olmamayı kendini ruhen teslim ederek kendin istemişsin, toplu bir af çıkarıp hapiste sürünen bütün kalpleri özgür yapmak için aşka hayır, kalbinize bir tokat atın kendine gelsin, arada böyle çağırıyor ama tokatı yiyince kendine geliyor, öyleyse tokat özgürlük vesilesidir, şiddet iyi birşeydir(u: saçmalamayalım lütfen)
şehvetle aşkı karıştıranların kendilerince sıçtığı önermedir. sözlükte tanım verme zorunluluğu, sözlükte tanım verme zorunluluğu,zölükte tanım verme zorunluluğu, sözlükte tanım verme zorunluğu...(u: dilimde tüy bitti)

aşk özgürlükleri kısıtlamamalı elbette misal kız istediğini yapmalı erkekte istediğini yapabilmeli sonrada arada bir buluşup aşkım bugun arka koltukta değilde acaba ormana mı gitsek diye planlar yapılmalıdır.

aşk zaten köleliktir, zorunlu bi beraberliktir, acıya katlanmaktır.

ozman acı çekmek özgürlükse özgür müyüz ikimizde?

şimidi özgürlüğe x dersek bu durumda acı çekmekte x mi olur? yani özgürlük eşittir acı çekmektir.

'aşk özgürlük olmalı' denkleminde özgürlük yerine acı çekmeyi koyduğumuz durumda ne olur? afferin size. demek aşk acı çekmek olmalıdır.

aşkı biri bi anlatsın allaşkına bana. bu aşk kızla erkeğin bi araya gelip, sevişip, arada kafelere gidip ortamlara takılmaları mıdır?

özgür olmalı tabi aşk...