ayrilirken kufur eden insan – ydü sözlük – kibris ta bir sözlükcük | artik haber daha yakin
bu o ana kadar içine atan kişi hareketidir.en sonunda senin gibi kaşarla işim olmazdı zaten ya da çok hayvanlıklar yaptın ertan gibi şeyler söyleyebilir.yaşamdan beklentileri sevgiliye yukler bu kişiler.ağlamazlar ama ağlamaktan beter olanları vardır ama ağlarken hakaret edenleri de mevcuttur.ağlarken küfür ettikleri için küfür yediğiniz hald e teselli etmek zorunda kalırsınız bunu yaparken sabretmek olasıdır ama edemeyenler için sabrederken kufur kacırmak hadisesi gerçekleşebilir.en iyisi ayrılırken küfür etmeyecek kişilerle beraber olmaktır en komiği de beni bırakırsan ağzına sıçarım şeklinde söylenen son uğraştır ki güldürmekten başka sonuçlar doğurmaz.
bazı ilişkilerin bitiminde kaçınılmaz olan küfretme eylemini ortaya koyan kişidir. tamam allah hepimize saygılı, seviyeli ayrılıklar nasip etsin ama aldatılmışsın, salak yerine konmuşsun, konuyorsun, kusura bakma da aşkta herkes kendi duygularından sorumludur, bu onun kararı, onun bileceği iş, ben bir şey diyemem de diyemiyor insan, gönül ne kadar arzu etse de her zaman böyle saygılı olunamıyor, böyle bitmiyor bazı ilişkiler.. el mahkum(u: göt gardiyan) küfür ediyorsun, bela okuyorsun, istemeden yani.
aileye posta koyup kapısını hızla çarpıp çıkan gergin ergen çocuk ruhuna sahip, kişiliği oturmamış insanın yaptığı harekettir
eline bir kitap alıp da okumamış; kelime haznesi sadece cinsel organların adından ibaret kişi modeli..